Domek v Babiččině údolí, Zlič

Adresa: Zlič , Zlič 75, okr. Náchod, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Adršpach a Náchodsko
Nadm. výška: 300m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
3x 2L pokoj + 2x přistýlka

Domek ve známém prostředí Babiččina údolí nabízí možnost ubytování v krásné oblasti plné kulturních památek. Je ideálním místem odpočinku pro milovníky turistiky, cykloturistiky, historie a kultury. K dispozici je celkem 8 lůžek po třech pokojích, jídelní kout, kuchyň a sociální zařízení. Pokud si nechcete vařit, můžete navštívit jednu ze dvou restaurací nabízejících hotová jídla po celý den ve vzdálenosti 100 m. O 50m dál pak najdete domácí výrobnu zmrzliny. 100m od chalupy si můžete užít koupání a rybaření v řece Úpě a v přehradě Rozkoš (1 km). Domek v Babiččině údolí je výborným místem, odkud můžete podnikat spoustu výletů do okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.volny.cz/babiccinoudoli

Ceník

rezervace / dotaz

8400 Kč / objekt / týden
1200 Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyň vybavená sporákem, lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, topinkovaèem
Soc. zařízení
koupelna s vanou, samostatné WC
Topení
ústřední topení

Okolí a výlety

Babiččino údolí a jeho okolí je plné kulturních památek. Dostat se k nim můžete pěšky nebo na kolech. Navštívit můžete třeba zámek Ratibořice (1 km), Bílý most (2 km), Červený most ( 3 km), Tvrz Studnice (3 km), zámek Náchod (8 km), zámek Nové město nad Metují (10 km), přehradu Rozkoš (1 km), Adršpašské skály nebo ZOO Dvůr Králové.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.