Domeček Nadsklepy, Bulhary

Adresa: Bulhary, Bulhary 13, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 9 osob, 3 pokoje
3x 3L pokoj

V samotném srdci Lednicko-Valtického areálu, ve vinařské obci Bulhary, se nachází Domeček Nadsklepy. Jedná se o malý penzion pro devět osob, je tak určený pro pobyty malých společností přátel. Nabízí ubytování ve třech nadstandardně zařízených pokojích v jednopatrovém domku. Sociální zařízení je společné, umístěné na každém patře. V přízemí objektu se nachází praktická kuchyňka. Pro hosty je připravena možnost parkování a zapůjčení až tří jízdních kol zdarma. Po dohodě je možné zajistit snídaně, jinak je stravování vlastní. Samozřejmostí je internetové pokrytí celého objektu. Hledáte-li pobyt v atraktivní oblasti, v které je blízko jak k památkám, tak do přírody, je Domeček Nadsklepy v Bulharech tím pravým pro vás.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.nadsklepy.cz/?chapter=21

Ceník

rezervace / dotaz

17500 Kč / objekt / týden
2500 Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyňka
Soc. zařízení
sociální zařízení v každém patře
Topení
centrální vytápění

Okolí a výlety

zámek Lednice, zámek Valtice, minaret, hrad Janův Hrádek, Mikulov, Břeclav, chráněná krajinná oblast Pálava, řeka Dyje, Dolní Věstonice

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 02.08.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.