Domeček Kouty, Kouty nad Desnou

Adresa: Kouty nad Desnou, Kouty nad Desnou 99, okr. Šumperk
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 580m
Kapacita: 14 osob, 4 pokoje
2x 2L, 1x 4L a 1x 3L pokoj + 3x přistýlka

Domeček Kouty nabízí levné celoroční ubytování v samém srdci Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou. Chata je velice komfortně a účelně zařízená a proto využitelná nejen k rekreaci, ale i ke společenským akcím, teambuildingům, oslavám, apod. Ubytování probíhá v jednom dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji a jednom pokoji třílůžkovém. Celková kapacita je až 14 osob. Chalupa neposkytuje možnost stravování, ale nabízí možnost využití vlastní kuchyňky (myčka, lednice, mrazák, horkovzdušná trouba s grilem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí k dispozici). K relaxaci lze využít finskou saunu, venkovní bazén a vířivku. Dětem je k dispozici klouzačka, pískoviště a trampolína. Pro milovníky adrenalinu je připravena k zapůjčení terénní čtyřkolka.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.jeseniky-ubytovani.com

Ceník

rezervace / dotaz

21000 Kč / objekt / týden
3000 Kč / objekt / den
228 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
myčka, lednice, mražák, horkovzdušná trouba s grilem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí k dispozici
Soc. zařízení
2 x koupelna - přízemí: (zděný sprchový kout, WC, bidet, elektrický žebřík, digitální termostat s čidlem, podlahové topení); 1.patro: (vana, WC, bidet, elektrický žebřík, digitální termostat s čidlem, podlahové topení)
Topení
Celý objekt je vytápěn krbovou vložkou s rozvodem teplého vzduchu a elekt. podlahovým topením s digitálními termostaty a čidly a centrální řidící jednotkou. Každý pokoj lze tepelně manuálně upravit dle vlastní potřeby.

Okolí a výlety

Červenohorské sedlo, ski areál Kouty, ski areál Přemyšlov, zámek a lázně Velké Losiny, elektrárna Dlouhé Stráně, Koutecký les

Okolní chaty

Chalupa Andy

Kouty nad Desnou
Max. 14 osob
160 Kč/os./den 1 km
Chalupa Andy

Chata u vleku

Kouty nad Desnou
Max. 20 osob
27000 Kč/objekt/týden 1.2 km
Chata u vleku

Rezervace / dotaz

např. 27.06.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.