Domeček Kouty, Kouty nad Desnou

Adresa: Kouty nad Desnou, Kouty nad Desnou 99, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 580m
Kapacita: 14 osob, 4 pokoje
2x 2L, 1x 4L a 1x 3L pokoj + 3x přistýlka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Domeček Kouty nabízí levné celoroční ubytování v samém srdci Jeseníků, v obci Kouty nad Desnou. Chata je velice komfortně a účelně zařízená a proto využitelná nejen k rekreaci, ale i ke společenským akcím, teambuildingům, oslavám, apod. Ubytování probíhá v jednom dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém pokoji a jednom pokoji třílůžkovém. Celková kapacita je až 14 osob. Chalupa neposkytuje možnost stravování, ale nabízí možnost využití vlastní kuchyňky (myčka, lednice, mrazák, horkovzdušná trouba s grilem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí k dispozici). K relaxaci lze využít finskou saunu, venkovní bazén a vířivku. Dětem je k dispozici klouzačka, pískoviště a trampolína. Pro milovníky adrenalinu je připravena k zapůjčení terénní čtyřkolka.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.jeseniky-ubytovani.com

Ceník

rezervace / dotaz

21000 Kč / objekt / týden
3000 Kč / objekt / den
228 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
myčka, lednice, mražák, horkovzdušná trouba s grilem, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí k dispozici
Soc. zařízení
2 x koupelna - přízemí: (zděný sprchový kout, WC, bidet, elektrický žebřík, digitální termostat s čidlem, podlahové topení); 1.patro: (vana, WC, bidet, elektrický žebřík, digitální termostat s čidlem, podlahové topení)
Topení
Celý objekt je vytápěn krbovou vložkou s rozvodem teplého vzduchu a elekt. podlahovým topením s digitálními termostaty a čidly a centrální řidící jednotkou. Každý pokoj lze tepelně manuálně upravit dle vlastní potřeby.

Okolí a výlety

Červenohorské sedlo, ski areál Kouty, ski areál Přemyšlov, zámek a lázně Velké Losiny, elektrárna Dlouhé Stráně, Koutecký les

Okolní chaty

Chata Diana

Kouty nad Desnou
Max. 22 osob
20900 Kč/objekt/týden 1.3 km
Chata Diana

Chata Tulinka

Kouty nad Desnou
Max. 8 osob
6000 Kč/objekt/týden 1.4 km
Chata Tulinka

Chata Horalka

Kouty nad Desnou
Max. 14 osob
10000 Kč/objekt/týden 1.4 km
Chata Horalka

Chata Roubenka

Kouty nad Desnou
Max. 22 osob
10000 Kč/objekt/týden 1.4 km
Chata Roubenka

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.