Chaty Svojanov, Svojanov

Adresa: Svojanov, okr. Svitavy, Trasa>
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Střední Morava, Haná
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
2 chaty, každá 1x 2L a 1x 4L pokoj

Rekreační chaty Svojanov se nachází v obci Svojanov u Borušova v překrásné přírodě Pardubického kraje. K pronájmu jsou dvě šestilůžkové chaty a pro větší výpravy je k dispozici pět čtyřlůžkových dřevěných chatek. Šestilůžkové chaty jsou součástí hlavní budovy, mají vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, TV, krbová kamna a WiFi, také obývací místnost a dvě ložnice. Čtyřlůžkové dřevěné chatky mají společnou kuchyňku v šesté chatce, společné sociální zařízení a sprchy s teplou vodou jsou umístěny v hlavní budově a v každé chatce jsou čtyři lůžka. Ubytování je umístěno v krásné, čisté přírodě, kde si užijete klidnou dovolená v přírodě stejně tak je okolí vhodné pro sportovní aktivity (kola, pěší tur.)

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chatysvojanov.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7000 Kč / objekt / týden
1000 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyňský kout
Soc. zařízení
2x koupelna s WC a sprchovým koutem
Topení
Krb

Okolí a výlety

Mezi zajímavá místa v okolí patří Javoříčské jeskyně, ke kterým můžeme využít cyklotrasy č. 6036, jež vede nádherným údolím říčky Javoříčky, dále hrad Bouzov, vězení s nejvyšší ostrahu v zemi Mírov, zámek Úsov, koupaliště Loštice, aquapark, muzeum a zámek v Moravské Třebové nebo zřícenina hradu Cimburk, nazývaného také Trnávka, stojící na vrchu nad městečkem Trnávkou.

Okolní chaty

Chalupa Zoch

Petrušov
Max. 22 osob
26000 Kč/objekt/týden 4.6 km
Chalupa Zoch

Doly 4

Doly u Bouzova
Max. 24 osob
21000 Kč/objekt/týden 11 km
Doly 4

Rezervace / dotaz

např. 24.02.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.