Chata Vysočina, Nové Město na Moravě

Adresa: Nové Město na Moravě, okr. Žďár nad Sázavou
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 660m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj

Chata Vysočina se nachází v Novém Městě na Moravě v lokalitě Zahradníkův kout. Zděná chata je vhodná pro 6 osob a parkování na pozemku je celoročně k dispozici. V přízemí je obývací pokoj s kachlovými kamny a TV, plně vybavena kuchyňka s nerezovým nádobím a jídelním posezením, koupelna a WC. V podkroví je 2 lůžková a 4 lůžková ložnice s posezením a balkonem, 2 rozkládací postýlky pro děti do 3 let. Vytápění objektu je zajištěno kachlovými kamny a elektrickými přímotopy. U objektu je terasa s posezením, pískoviště i ohniště, houpačka a prolézačka. V létě ocení rodiny s dětmi koupaliště 300 m od chaty a houbaři okolní lesy plně hub. V blízkosti cyklotrasy i běžecké stopy,nejen proto je dovolená vhodná i pro rodiny s dětmi s možností ubytování i čtyřnohého člena rodiny.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www chata.vysocina.sweb.cz/index.htm

Ceník

rezervace / dotaz

5200 Kč / objekt / týden
750 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňka s nerezovým nádobím, ledničkou s malou mrazničkou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem a jídelním posezením, veškeré nádobí k dispozici
Soc. zařízení
Koupelna - se sprchovým koutem a WC
Topení
kachlovými kamny, elektrickými přímotopy

Okolí a výlety

V blízkosti se nachází rybníky Medlov a Sykovec – 5 km, Pilská přehrada a Velké Dářko - 14 km. Ve Žďáře nad Sázavou a Bystřici nad Pernštejnem krytý bazén.V okolí jsou ideální podmínky pro turistiku, horolezectví a cykloturistiku nebo možnost projížďky na koních v obci Vlachovice – 2 km, tenisové kurty a minigolf u hotelu SKI - 2 km. Přímo v Novém Městě fit centrum, bowling, squash, dále Horácké muzeum a Horácká galerie. Pro děti je lákavé Westernové městečko Šiklův Mlýn - 10 km a hrad Pernštejn.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 22.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě