Chata Všemina, Všemina

Adresa: Všemina, okr. Zlín, Trasa>
Kraj/Oblast: Zlínský kraj, Beskydy a Valašsko
Nadm. výška: 360m
Kapacita: 8 osob, 4 pokoje
4x 2L pokoj

Chata Všemina se nachází v klidné chatové oblasti, pár kilometrů od kdysi slavného města Slušovice. Poskytuje ubytování až pro osm osob ve čtyřech ložnicích. Objekt lze využívat jako dvě samostatné bytové jednotky – včetně samostatných vchodů. Tomu také odpovídá zdvojení kuchyně a sociálního zařízení. Kuchyně je vybavená vším potřebným pro vaření hostů – elektrickým sporákem s troubou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, ledničkou s mrazákem. O tu správnou atmosféru se v obou částech objektu stará vnitřní krb. Pro chvíle odpočinku je připravena TV. Sociální zařízení se v každé části skládá ze sprchového koutu, umyvadla a WC. V létě se hosté mohou zchladit v bazénu, či posedět u ohniště či grilu. V celém objektu je možné se připojit k bezdrátovému internetu. Chata Všemina je skvěle umístěna v blízkém dosahu k řadě nejrůznějších přírodních i kulturních památek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.nacochata.wbs.cz/Chata-Vsemina.html

Ceník

rezervace / dotaz

12000 Kč / objekt / týden
1720 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
2x plně vybavená kuchyňka
Soc. zařízení
2x sprchový kout, 2x umyvadlo, 2x WC
Topení
el., vnitřní krb

Okolí a výlety

ZOO Lešná Zlín, Baťův institut, zámek Vizovice, hrad Malenovice, hrad Helfštýn, obuvnické muzeum Tomáše Bati, Skály pod Tisovým (6 km), hrad Lukov (9 km), větrný mlýn ve Štípě (9 km), přírodní památka Králíky (9 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.