Chata Vlčina, Štědrákova Lhota

Adresa: Štědrákova Lhota, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 480m
Kapacita: 22 osob, 6 pokojů
1x 2L, 1x 3L, 3x 4L a 1x 5L pokoje
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata Vlčina ležící v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota, je ideální místem k pobytu pro rodiny a skupiny přátel do 20 osob. Chata je stylově zařízená originálním dřevěným nábytkem. V přízemí chaty je prostorná společenská místnost s krbovými kamny, sedací soupravou, malým barem, kuchyní a jídelním koutem. Ze společenské místnosti vedou dveře na terasu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC: Na koupelnu navazuje sauna pro šest osob. V patře jsou čtyři ložnice, koupelna s velkou rohovou vanou a prostorná dětská herna a tělocvična V podkroví je útulné apartmá pro dvě osoby a další třílůžková ložnice. Na zahradě u objektu najdete bazén, trampolínu, dětské hřiště oddělené plotem a posezení s grilem. Vítáni jsou všichni – milovníci lyžování, turistiky, jízdních kol i ti, kteří si jen chtějí odpočinout v klidu, v přírodě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.vlcina.unas.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
220 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyň
Soc. zařízení
4x koupelna s WC, 1x WC samostatné
Topení
Krbové - možnost přitápění pro romantiku.

Okolí a výlety

Koupaliště v Rudě nad Moravou, ski areál Turek, Ski areál Panorama, půjčovna kol, paint-ball, rozhledna háj, rozhledna Křížová horam klášter Králíky, Šumperk, Velké Losiny

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.