Chata u Pálavy, Brod nad Dyjí

Adresa: Brod nad Dyjí, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 14 osob, 3 pokoje
2x 4L pokoj + 6x přistýlka

V klidné oblasti na kraji obce Brod nad Dyjí, mezi vinnými sklepy leží chata U Pálavy. Nabízí ubytování až pro dvanáct osob ve třech čtyřlůžkových ložnicích. Ubytování je vhodné pro pobyt rodin s dětmi či menších skupin přátel, které se chtějí užít klidu a pohody Pálavských vrchů. Dvě ze tří ložnic jsou vybaveny TV a DVD přehrávačem. Pro celou chatu je k dispozici jedna koupelna se dvěma sprchovými kouty a jedním WC. Vytápění objektu zajišťují elektrické přímotopy a krbová kamna. Stravování může probíhat v blízké restauraci, případně ve vlastní vybavené kuchyni. Hostům jsou k dispozici prostory starého vinného sklípku vhodné k pořádání nejrůznějších oslav, firemních akcí či večírků. Pobyt v chatě u Pálavy určitě nadchne všechny návštěvníky – turisty, cyklisty i ty, kteří se jen chtějí klidně relaxovat u sklenky dobrého vína.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.franta-chata.sweb.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
250 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je kompletně vybavená (sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, fritovací hrnec, varná konvice, 2 lednice s mrazákem, sklenice, nádobí a příbory atd.
Soc. zařízení
K dispozici je 1 koupelna (2 sprchovací kouty a 1 WC).
Topení
Elektrické přímotopy a krbová kamna.

Okolí a výlety

sklaní útvar Děvín (8 km), Dívčí hrady Pavlov (8 km), Nejdecký mlýn (19 km), rozhledna Židlochovice (20 km), zámek Lednice (22 km), zámek Valtice (22 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 17.04.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.