Chata Trhová Kamenice, Trhová Kamenice

Adresa: Trhová Kamenice, okr. Chrudim, Trasa>
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Východní Čechy
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 5 osob, 1 pokoje
1x 4L pokoj + přistýlka v obýv. pokoji

Chata Trhová Kamenice se nachází na kopci s krásným výhledem do okolí přibližně 35 km od Pardubic v Českomoravské vrchovině, na hranicích mezi chráněnými krajinnými oblastmi Železné hory a Žďárské vrchy. Chata je vhodná zejména k rodinné rekreaci od jara do podzimu pro maximálně 5 osob. V přízemí se nachází obývací místnost s možností přistýlky, kuchyňka s vybavením, koupelna a WC. V 1. patře je ložnice se 4 samostatnými lůžky a topení v chatě je na tuhá paliva. Chata se nachází na vlastním travnatém, oploceném pozemku, na kterém je parkovací místo pro dvě auta, k dispozici je také venkovní posezení, krb a zahradní sprcha. Městečkem prochází několik cyklistických a turistických značených tras, pro milovníky zimních sportů jsou v okolí pěkné běžecké terény a několik sjezdovek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.epos.cz/kamenice

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
550 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavená kuchyň
Soc. zařízení
WC, sprchový kout, umyvadlo.
Topení
V obývací místnosti jsou umístěna kamna na tuhá paliva.

Okolí a výlety

Pro milovníky sjezdového lyžování se v okolí nachází několik sjezdovek: Trhová Kamenice, Hluboká, Hlinsko nebo Chotěboř.
Necelých 5 km od chaty je skanzen Veselý kopec a v obci Svobodné Hamry golfové hřiště. V Hlinsku (cca 10 km) je možné navštívit soubor lidových staveb Betlém. Z rozhledny Zubersk stojící nedaleko chaty je vidět na vrcholy Žďárských vrchů, Železných hor a za jasného počasí i Krkonoše a Orlické hory. Ve Slatiňanech je možné si prohlédnout zámek s přilehlým hřebčincem, projít se zámeckým parkem a navštívit Kočičí hrádek. V okolí Trhové Kamenice stojí také z zhlédnuté přírodní rezervace Údolí řeky Doubravy, přehrada Seč, město Chrudim s plaveckým areálem a muzeem loutek.

Okolní chaty

Chalupa U Lípy

Libice nad Doubravou
Max. 14 osob
12900 Kč/objekt/týden 7.3 km
Chalupa U Lípy

Rezervace / dotaz

např. 25.01.2020
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.