Chata Tereza, Jedovnice

Adresa: Jedovnice, okr. Blansko, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Moravský kras a Drahanská vrchovina
Nadm. výška: 480m
Kapacita: 4 osob, 2 pokoje
2x 2L pokoj

Necelý kilometr od rybníka Olšovce, v obci Jedovnice, leží chata Tereza. Chata poskytuje ubytování maximálně pro čtyři osoby. Je tak ideální pro rodinné pobyty a dovolené skutečně malých skupin. Z prostorné prosklené výlet je široký rozhled do dalekého okolí. V obyvacím pokoji, kde mohou přespat dvě osoby na posteli typu „letiště“, se nachází televize, video a DVD přehrávač. Další dvě postele jsou společně s úložnými prostory umístěny v samostatném pokoji. Samozřejmostí je splachovací WC a koupelna s vanou. O ohřev vody se stará elektrický bojler. Pro vlastní vaření je možné využít vlastní kuchyňky s elektrickým sporákem, troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou. Ti, co nechtějí dovolenou kazit vlastním vařením, mohou využít některé z okolních restaurací. Návštěvníci Jedovnic se mohou těšit na klidnou a ničím nerušenou dovolenou, kterou nezbývá než doporučit všem, kteří svůj čas rádi tráví v obklopení přírodou.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.:

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
220 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyně plně vybavena vším potřebným, el. sporák, trouba, rychlovarná konvice, lednička, mikrovlnka
Soc. zařízení
splachovací toaleta, koupelna s vanou, ohřev vody el. boiler
Topení
přímotopy

Okolí a výlety

Moravský kras, propast Macocha, rybník Olšovec, větrný mlýn v Rudici (3 km), větrný mlýn v Ostrově u Macochy (5 km), větrný mlýn v Ruprechticích (7 km), Josefovská – Stará huť (7 km), rozhledna Veselice (8 km), Alexandrova rozhledna (8 km)

Okolní chaty

Chata u Jardy

Jedovnice
Max. 4 osob
7000 Kč/objekt/týden 0.6 km
Chata u Jardy

Chata u Dana

Jedovnice
Max. 12 osob
7000 Kč/objekt/týden 0.7 km
Chata u Dana

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.