Chata Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn

Adresa: Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn 255, okr. Trutnov, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 780m
Kapacita: 19 osob, 6 pokojů
2x 2L, 1x 3L a 3x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

V horské obci Špindlerův Mlýn se nachází pohodlná chata určená maximálně pro devatenáct osob. Pohodlně se zde ubytují například lyžařské zájezdy a školní výlety, vhodná je však i pro jednotlivce či rodiny s dětmi. Ubytovat se je možné v jedné ze dvou chat. Obě chaty jsou vybaveny velmi pohodlně. Hosté zde naleznou kuchyň, v které je vše potřebné pro nerušené pobyty hostů - myčka nádobí, mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, lednice, rychlovarná konvice. Samozřejmostí je nádobí. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo, WC je umístěno samostatně. Chata je výborným místem pro všechny lyžaře, neboť leží jen pár desítek metrů od sjezdovky.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chataspindleruvmlyn.wbs.cz

Ceník

rezervace / dotaz

10000 Kč / objekt / týden
1430 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V obou chatách je plně vybavená kuchyň k vaření - chata 1.- myčka, mikrovlnka, sklokeramická deska, 2 x lednice s mrazícím boxem, veškeré nádobí pro 10 osob apod. Chata 2.- sporák s troubou, mikrovlnná trouba, veškeré nádobí pro 9 osob. Společné pose
Soc. zařízení
Každá chata má 1 x wc, koupelnu se sprchou a umyvadlem.
Topení
Obě chaty jsou dobře zateplené s plastovými okny. Jsou vytápěny elektrickými přímotopy. Teplá voda je zajišťována bojlery.

Okolí a výlety

aquapark Špindl (1 km), ski areál Špindlerův mlýn (1 km), ski areál Svatý Petr (1 km), ski areál Strážné (8 km), ski areál Aldrov (8 km), ski areál Luisino (9 km)

Okolní chaty

Chata Dias

Špindlerův Mlýn
Max. 22 osob
40000 Kč/objekt/týden 2.2 km
Chata Dias

Rezervace / dotaz

např. 06.12.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.