Chata Samanta, Nová Ves nad Nisou

Adresa: Nová Ves nad Nisou, Horní Černá Studnice 147
okr. Jablonec nad Nisou
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 18 osob, 6 pokojů
3x 2L, 3x 3L + 3x přistýlka

V panenské přírodě Černostudničního hřebene Jizerských hor leží chata Samanta. Kapacita chaty je až 20 lůžek v šesti pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením – WC a sprchovým koutem. Odpočívat můžete ve velké společenské místnosti s krbem, kulečníkem, šipkami, fotbálkem barem, výčepním zařízením, televizí, DVD přehrávačem a hi-fi věží. Kuchyně je plně vybavená připravená pro vaše vaření. Hostům je dále k dispozici pračka, sauna a vířivka a také bazén. V létě možnost zapůjčení přenosného grilu či využití ohniště. Pro děti jsou připraveny dřevěný domeček a houpačky. Chata nabízí dostatek vyžití přímo v místě, ale i v blízkém okolí se nabízí řada turistických zajímavostí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.samanta.cz

Ceník

rezervace / dotaz

17900 Kč / objekt / týden
2560 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Chata Samanta má vybavenou kuchyni pro samostatné vaření. K vybavení patří 2x plynový sporák, mikrovlnná trouba, varné konvice, toustovač, několik lednic, výčepní zařízení (nutno objednat spustění).
Soc. zařízení
Všechny pokoje mají WC a sprchový kout.
Topení
Centrální + krbová kamna.

Okolí a výlety

Rozhledna Černá studnice (1 km), ski areál Severák (6 km), rozhledna Tanvaldský Špičák (6 km), přírodní park Maloskalsko (6 km), ski areál Lucifer (6 km), rozhledna Kopaniny (7 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 25.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě