Chata RELAX, Jedovnice

Uzavřeno/nepřijímá rezervace
Adresa: Jedovnice, okr. Blansko, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Moravský kras a Drahanská vrchovina
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 5 osob, 2 pokoje
1x 3L pokoj a 2x přistýlka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

V osadě Jedovnice, v blízkosti rybníka Olšovec v Moravském krasu, leží celoročně pronajímatelná chata Relax. Je určena pro pobyty až pěti návštěvníků, díky své dispozici je ideální pro rodinné pobyty. V přízemí chaty se nachází obytná místnost s rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem a čtyřmi křesly. Kuchyňský kout je vybaven stolem s lavicí a čtyřmi židlemi, kuchyňskou linkou, elektrickým vařičem a troubou, kávovarem, mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou konvicí. O správnou atmosféru se starají poctivá kachlová kamna. V koupelně je umístěn sprchový kout. O ohřívání vody se stará elektrický bojler. Z přízemí je přístup na na západ orientovanou terasu, k dispozici je také ohniště. Chata Relax v Jedovnici je ideálním nástupním místem pro výlety hostů za krásami Moravského kraje.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.:

Ceník

7500 Kč / objekt / týden
1080 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňský kout: vybavená KL, dřez, studená/teplá voda, varná konvice, el. vařič, el. trouba, mikrovlnka, lednice, kávovar, toustovač, sendvičovač, espresso.
Soc. zařízení
V přízemí chaty: samostatné splachovací WC, koupelna se sprchovým koutem a podlahovým topením, topný žebřík, el. bojler na teplou vodu. V chatě je obecní přípojka pitné vody.
Topení
Krbová kachlová kamna na dřevo v hlavní obytné místnosti, el. přímotopy v pokojích, na chodbě a v jídelně. V koupelně topný žebřík a na podlaze el. topná rohož.

Okolí a výlety

rybník Olšovec, Moravský kras – jeskyně Balcarka, Kateřinská, Punkevní, propast Macocha, větrný mlýn v Ruprechticích, zámek Blansko, zámek Rájec, zřícenina Holštejn, westrenové městečko v Boskovicích

Okolní chaty

Uzavřeno/nyní nepřímáme rezervace