Chata Ramzová, Ramzová

Adresa: Ramzová, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 740m
Kapacita: 12 osob, 5 pokojů
4x 2L a 1x 4L pokoje

Chalupa Ramzová je nízkoenergetickou novostavbou v osadě Ramzová, která je vhodná zejména pro rekreaci rodin s dětmi. Její kapacita je až dvanáct osob. V přízemí chalupy je velká společenská s místnost s televizí, krbem a dvěma pohodlnými sedačkami. Součástí kuchyně je plně vybavená kuchyňská linka, dvě lednice, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí a mikrovlnná trouba. V patře chalupy jsou čtyři pokoje vybavené manželskou postelí a jeden čtyřlůžkový pokoj s matracemi na podlaze. V chalupě se nachází 2 WC a sprchový kout. Chalupa disponuje vlastním prostorným pozemkem s venkovním grilem. Neobvyklou součástí je koupací sud o průměru 2 m s vlastním vytápěním. Chata se bezpochyby stane oblíbeným místem všech lyžařů a cyklistů, kteří svůj čas rádi tráví v Jeseníkách.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupa-ramzova.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7777 Kč / objekt / týden
1111 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Prostorná kuchyně, plně vybavena kuchyňská linka, lednice, sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí a mikrovlná trouba.
Soc. zařízení
Sociální zařízení nabízí sprchový kout s 40cm hlubokou vaničkou. V chatě se nachází 2xWC.
Topení
V zimním období lze chatu vytápět pomocí krbu, ze kterého jsou rozvedeny teplovody po celém objektu. Jinak ohřev a otop je zajištěn elektřinou.

Okolí a výlety

400 m od chaty se nachází sjezdovka pod horou Šerák, v okolí je množství upravených tras pro běh na lyžích. V letních měsících možnost turistiky, cykloturistiky, sběru hub a lesního ovoce. Milovníci adrenalinu mohou využít horské minikáry a letní bobovou dráhu v nedalekém Petříkově.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 06.12.2020
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.