Chata Myšák, Malá Morávka

Adresa: Malá Morávka , Malá Morávka 57, okr. Bruntál, Trasa>
Kraj/Oblast: Moravskoslezský kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 720m
Kapacita: 23 osob, 7 pokojů
2x 2L, 2x 3L, 2x 4L a 1x 5L pokoje
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata, pojmenovaná po prvním náčelníkovi horské služby v Jeseníkách, Václavu Myšákovi, poskytuje ubytování již od roku 1997. Leží přímo v centru obce Malá Morávka. Chata nabízí vlastní parkoviště a je vhodným místem k pobytu zejména pro rodiny s dětmi, milovníky lyžování a turistiky. Všech sedm pokojů, v nichž se může ubytovat až 23 osob a jsou zařízeny poctivým dřevěným nábytkem, je vybaveno vlastním sociálním zařízením. Všechny jsou vybaveny televizí s DVD přehrávačem. Chata nabízí stravování ve formě plné penze. Na jídelníčku je pravá domácí kuchyně. Každý den je otevřen bar s kinotékou. Chata je umístěna ve velké zahradě, která se pro vaše nejmenší může stát rájem plným zábavy. V létě se chata Myšák může stát základnou vašich turistických či cykloturistických výletů, v zimě prostorem odpočinku po dni stráveném na zasněžených sjezdovkách v okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.mysak.jeseniky.com

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
450 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
restaurace v objektu
Soc. zařízení
koupelna (spchový kout), WC
Topení
plynové topení

Okolí a výlety

Adrenalin park Jeseníky, bizarní skaliska Pec a Pecný, Ztracené kameny, Jelení studánka, Petrovy kameny, Praděd, Červenohorské sedlo, lyžařské areály, jeskyně Na pomezí, Bruntál, Velké Losiny

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 06.12.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.