Chata Květov, Květov

Adresa: Květov, okr. Písek, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 21 osob, 4 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata Květov se nachází ve stejnojmenné obci v Jižních Čechách. Celková kapacita je dvacet jedna osob ve čtyřech ložnicích. Chata je ideální pro pobyty středně velkých skupin přátel, dobře poslouží pro firemní rekreace či na menší rodinné oslavy či akce. Dominantou objektu je krb na dřevo umístěný ve společenské místnosti. Kuchyňka je vybavená vším potřebným, ale ti, kteří nechtějí vařit mohou využít některé z blízkých restaurací. Samozřejmostí je televize a připojení k televizi. V koupelně mohou hosté využít sprchového koutu a WC. V letních měsících majitel napouští prostorný venkovní bazén. Hledáte-li klidnou dovolenou, ale zároveň chcete být obklopeni přáteli, chata Květov je pro vás ideální.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.dovolenaunas.wz.cz

Ceník

rezervace / dotaz

15000 Kč / objekt / týden
2150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Lednice s mrazákem, varná konvice, kuchyňská linka s dvoudřezem, mikrovlná trouba, elektrický sporák, veškeré vybavení kuchyně, /taliře, přibory, hrnce atd./.
Soc. zařízení
1xWC, 1x sprchovací kout s vanou
Topení
elektrický teplovodní kotel, krbová kamna

Okolí a výlety

Písecké skály (6 km), hrad Zvíkov (7 km), Podolský most (7 km), Ždákovský most (11 km), zámek Orlík (13 km), rozhledna Jarník (14 km), zámek Čížová (15 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 31.01.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.