Chata Klára, Malá Morávka

Adresa: Malá Morávka, Malá Morávka 160, okr. Bruntál, Trasa>
Kraj/Oblast: Moravskoslezský kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 720m
Kapacita: 30 osob, 10 pokojů
2L - 5L pokoje
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Penzion Chata Klára se nachází v obci Malá Morávka, což je jedním z nejvýznamnějších jesenických rekreačních center. Penzion je rodinného typu, ovšem vhodný i pro jednotlivce. Kapacita chaty je 30 osob a to v deset pokojích (2 – 5 lůžkové). Sociální zařízení je vždy společné pro dva pokoje (sprchový kout a WC). Mezi další vybavení chaty patří uzavřená a udržovaná zahrada, ruské kuželky, ohniště s posezením a grilem. V suterénu chaty je lyžárna, herna se stolním tenisem, krbem a stolním fotbalem. K dispozici jsou tři kuchyňské linky, vybavené nádobím, sporákem a lednicí. Jídelna/společenská místnost s TV a satelitem. Pro ubytované hosty je k dispozici bar s nabídkou chlazených nápojů (alkoholické i nealkoholické).

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chataklara.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
220 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
K dispozici jsou tři kuchyňské linky, vybavené nádobím, sporákem a lednicí.
Soc. zařízení
V prvním patře mají vždy 2 pokoje společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC, celkově na patře 8 pokojů. Ve druhém patře jsou 2 pokoje se společným sociálním zařízením (sprchový kout a WC).
Topení
ano

Okolí a výlety

Lyžařské zázemí je v dané lokalitě samozřejmostí – běžkařské zóny, sáňkování, lyžařské sjezdovky (například Karlov nebo Praděd – Ovčírna). V okolí se nachází množství turistických lákadel jako například Karlova Studánka, Praděd, Velké Losiny, Zámek Bruntál nebo hrad Sovinec.

Okolní chaty

Chata Myšák

Malá Morávka
Max. 23 osob
590 Kč/os./den 2.8 km
Chata Myšák

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.