Chata Kateřina, Jedovnice

Adresa: Jedovnice, okr. Blansko, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Moravský kras a Drahanská vrchovina
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 6 osob, 3 pokoje
3x 2L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

V chatové oblasti, v lesích poblíž rybníka Olšovce v obci Jedovnice, leží chata Kateřina. Chata Kateřina je určena pro šest osob, které se mohou ubytovat ve třech dvoulůžkových ložnicích. Vedle ložnic, v prvním patře objektu se nachází také koupelna se sprchovým koutem. V přízemí chaty je obývací pokoj s rozkládacím gaučem, TV s DVD přehrávačem, jídelna s krbovými kamny a vybavenou kuchyní. V kuchyni je možné využívat sporáku se sklokeramickou deskou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a všeho potřebného vybavení. Před chatou mohou hosté využít menšího posezení se slunečníkem a menšího bazénu o průměru cca dva a půl metru. Pro děti je za chatou připraveno pískoviště a houpačky. Chata Kateřina poslouží jako ideální místo pro výlety do okolí, kterými místní krajina přímo hýří.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chatyjiznimorava.webnode.cz/sluzby/sluzba-2

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
220 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyně
Soc. zařízení
WC s umyvadlem v 1.patře, sprchový kout+ umyvadlo v 2.patře
Topení
Přímotopy.

Okolí a výlety

Moravský kras, rybník Olšovec, propast Macocha, Punkevní jeskyně, jeskyně Balcarka, větrný mlýn v Rudici (3 km), větrný mlýn v Ostrově u Macochy (5 km), větrný mlýn v Ruprechticích (6 km), Josefovská Stará huť (7 km), rozhledna Veselice (7 km), Alexandrova rozhledna (8 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.