Chata Julie, Nové Hutě

Adresa: Nové Hutě, okr. Prachatice
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 1020m
Kapacita: 10 osob, 2 pokoje
2x 5L pokoj

Chata Julie se nachází poblíž Vimperka v obci Nové Hutě, v horské oblasti Šumavy a pronajímá se celá nebo např. pro dvě spřátelené rodiny. Kapacita ubytování je 10 míst: 8 lůžek a 2 přistýlky. V přízemí je předsíň se zrcadlem a botníkem, vedle ní je sklad s možností uchování kol a lyží, dále je zde kuchyň vybavená linkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, ledničkou a myčkou na nádobí. V přízemí je dále k dispozici vybavená jídelna s krbem a vedle jídelny je koupelna a WC. Z předsíně se po schodech dostanete do podkroví, kde je obytná ložnice s kuchyňským koutem a křesly, stolkem, barovými židličkami, skříní a lampičkami a dále dvě vybavené ložnice, WC a koupelna. Chata je vhodná k zimní (lyže, běžky) i letní (kola, turistika) rekreaci, je umístěna mimo hlavní část obce, avšak automobilem snadno dostupná.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chatajulie.cz

Ceník

rezervace / dotaz

6500 Kč / objekt / týden
930 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňský kout (linka, lednice, myčka nádobí)
Soc. zařízení
samostatné malé WC a koupelna
Topení
Chata má ústřední topení, které vyhřívá pohodlně kotel na pevná paliva. Dále lze použít krb, který v létě k vytápění dobře postačuje. Pro vaše pohodlí je chata vybavena i elektrickými přímotopy.

Okolí a výlety

V okolí chaty (1 km) je možné využít sjezdovku Nové Hutě nebo běžecké tratě (směr Churáňov a Zadov). Za návštěvu jistě stojí Boubínský prales, Modrava (prameny Vltavy), zámky Vimperk a Hluboká, hrad Kašperk, Prachatice a Český Krumlov či památník Jana Husa Husinec. Možnost koupání je na koupališti Vimperk (11 km), Volyně (29 km) nebo v přehradní nádrži Slapy.

Okolní chaty

Bokova chata

Nové Hutě
Max. 30 osob
5000 Kč/objekt/den 0.9 km
Bokova chata

Rezervace / dotaz

např. 25.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě