Chata Jackov, Jackov

Adresa: Jackov, okr. Třebíč, Trasa>
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj

V rekreačním středisku Kosová, přímo uprostřed lesa, se nachází chata Jackov. Leží na místě, které je bezpečně chráněno od negativních vlivů okolní uspěchané civilizace. Dvoupodlažní budova s garáží poskytuje ubytování až pro šest osob, je tak ideální pro pobyty rodin s dětmi, či malých skupin přátel. Objektu dominují pravá kachlová kamna na dřevo. V obývacím pokoji se dále nachází televize a rádio. V kuchyňském koutě mohou hosté vařit na plynovém sporáku, dále mohou využívat mikrovlnné trouby a dalšího kompletního vybavení. V chatě je možné využít dvou ložnic, jedné dvoulůžkové a jedné čtyřlůžkové. Samozřejmostí je sprchový kout, WC, teplá voda a pitná voda z vlastní kvalitní studny. V letních měsísích je připraveno posezení u ohniště. Okolní lesy jsou vhodné k houbaření, rybaření, turistice i sportu – na své si přijde skutečně každý.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chatajackov.cz

Ceník

rezervace / dotaz

8000 Kč / objekt / týden
1150 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňský kout s lednicí, s plynovým sporákem, mikrovlnou troubou a kompletní kuchyňské vybavení
Soc. zařízení
WC, sprcha
Topení
kachlová kamna

Okolí a výlety

Slavonice, Telč, zámek Jaroměřice nad Rokytnou, hrad Vranov, hrad Bítov, Vranovská přehrada, Třebíč, zámek Moravské Budějovice (3 km), rozhledna Rumburak (11 km), hrad Cornštejn (12 km), zámek Police (13 km), zámek Jemnice (15 km)

Okolní chaty

Chata Bítov

Ratíškovice
Max. 10 osob
7400 Kč/objekt/týden 12 km
Chata Bítov

Rezervace / dotaz

např. 07.05.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.