Chata Ilona, Světnov

Adresa: Světnov , Světnov 9, okr. Žďár nad Sázavou, Trasa>
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 8 osob, 2 pokoje
1x 3L a 1x 4L pokoj s přistýlkou

Chata Ilona se nachází u lesa nedaleko vodní nádrže Strž v obci Světnov v krásné přírodě CHKO Žďárských vrchů necelým 9 km od okresního města Žďár nad Sázavou. Ubytování je pro 6-8 osob a součástí je v přízemí koupelna, nová a plně vybavená kuchyň, obývací pokoj spojený s jídelnou s kachlovými kamny a v předsíni je několik skříní, které slouží jako úložný prostor. V patře jsou dva pokoje - jeden třílůžkový s balkonem a jeden čtyřlůžkový s přistýlkami. U chaty je také kolárna (příp. lyžárna) a parkoviště pro 3 auta. Vedle chaty je vydlážděný plácek se zahradním nábytkem vhodným k venkovnímu posezení. Před chatou je ohniště a k dispozici je gril. Místo je skvělé pro pěší turistiku, koupání, houbaření, výlety na kolech nebo sjezdové lyžování.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www chatasvetnov.wbs.cz

Ceník

rezervace / dotaz

5900 Kč / objekt / týden
850 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
nová, plně vybavená - lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák s troubou, nádobí (hrnce, pánvičky, talíře, příbory, ..... )
Soc. zařízení
V přízemí se nachází nová koupelna se sprchovým koutem a WC.
Topení
Elektrické a kachlovými kamny.

Okolí a výlety

Mezi zajímavosti v okolí patří Devět skal, nejvyšší vrchol Žďárských vrchů a druhý vrchol Českomoravské vrchoviny, na jehož vrcholku je vytvořen skalní labyrint, přírodní rezervace Čtyři palice, největší rybník Českomoravské vrchoviny Velké Dářko, v současné době je centrem rekreace a vodních sportů. Dále poutní kostel sv.Jana Nepomuckého na Zelené hoře a pro děti Westernové městečko Šiklův Mlýn nebo Rozhledna Rosička.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 08.08.2020
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.