Chata Bítov, Ratíškovice

Adresa: Ratíškovice, Řádky 176 , okr. Hodonín, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 400m
Kapacita: 10 osob, 2 pokoje
2x 5L pokoj
Provoz měsíce:
X
X
X
4
5
6
7
8
9
10
X
X

Ve vyhledávané turistické lokalitě, v blízkosti Vranovské přehrady, se nachází chata Bítov. Ubytovat se zde může až deset osob a to ve dvou, naprosto samostatných, objektech – chatkách. Každá chatka má svůj vlastní vchod a vybavení. Každá z nich má vlastní kuchyňský kout se vším potřebným i koupelnu se sprchovým koutem. Velkou prosklenou terasu lze využívat jako jídelnu i obývací pokoj s TV. Pod chatou se nachází dostatečně velký úschovný prostor, kam si hosté mohou uložit svá kola a další vybavení. Hledáte-li klidný odpočinek v blízkosti vodní hladiny, je chata Bítov tím pravým pro vás. Najdete zde dostatek sportovního i relaxačního vyžití, v blízkém okolí je možné navštívit také řadu kulturních památek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chatyvranov.com

Ceník

rezervace / dotaz

7400 Kč / objekt / týden
1060 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Každá polovina má kuchyň, kde je sporák se sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, toustovač a běžné kuchyňské nádobí.
Soc. zařízení
Chata je napojena na obecní vodovod, který zásobuje chatu pitnou vodou. Je zde splachovací WC, koupelna, kde teplou vodu ohřívá bojler.
Topení
Přitápění v chladných měsících zajištují elektrické přímotopy.

Okolí a výlety

zřícenina hradu Cornštejn (1 km), rozhledna Rumburak (2 km), hrad Bítov (3 km), zámek Vranov nad Dyjí (7 km), zámek Police (8 km), větrný mlýn v Lesné (11 km), zámek Moravské Budějovice (14 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 03.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.