Chata Bělka, Bělá pod Pradědem

Adresa: Bělá pod Pradědem, Domašov 460 , okr. Jeseník, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 520m
Kapacita: 15 osob, 6 pokojů
4x 2L, 1x 3L a 1x 4L pokoje
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata Bělka nabízí celoroční ubytování v samotném srdci Jeseníků, v obci Bělá pod Pradědem. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí a nabízí ubytování pro 15 osob ve čtyřech dvou-lůžkových, jednom tří-lůžkovém pokoji a jednom čtyř-lůžkovém pokoji, které jsou neprůchozí a uzamykatelné. V přízemí chaty se nachází velká společenská místnost s krbem, televizí, jídelna s kompletně vybavenou kuchyní (lednička s mrazákem, sklokeramická deska, trouba s grilem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka, talíře, hrnky, skleničky, hrnce), sauna a zimní zahrada. V letních měsících je k dispozici zahrada s možností posezení a grilování. Další možností ke stravování je několik podniků v blízkém okolí (restaurace Běla, restaurace U Pošťáka nebo Pepova bouda).

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chatabelka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

24500 Kč / objekt / týden
3500 Kč / objekt / den
234 Kč / osobu / den

15L chata 3500 Kč/objekt/den

Vybavení

Kuchyň
Kompletně vybavená kuchyně s myčkou, mikrovlnkou, troubou s grilem, sklokeramická deska, rychlovarná konvice, talíře, hrnce, skleničky.
Soc. zařízení
2x koupelna, 2x WC, vana, 2x sprchový kout, 3x umyvadlo
Topení
Výtápění je centrální podlahové vytápění, v každém pokoji termostat, v koupelnách topné žebříky a v některých pokojích i radiátory. Lze přitápět v kachlových kamnech v obývacím pokoji.

Okolí a výlety

V okolí se nachází množství sportovních i turistických destinací. Mezi nejzajímavější patří bezesporu Přírodní rezervace Praděd, Adrenalin Park Jeseníky, Vřesová studánka, Bobová dráha Petříkov, Čertovy kameny, Poutní místo Panny Marie – Zlaté Hory a mnoho dalších.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.