Chalupa U Toma, Uhřice

Adresa: Uhřice, okr. Prachatice
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 8 osob, 3 pokoje
1x 2L a 2x 3L pokoj

Chalupa U Toma se nachází na návsi nad rybníčkem v obci Uhřice u Vlachova Březí a má kapacitu 8 osob. Objekt je vybaven v tradičním stylu původním nábytkem a součástí je vstupní chodba, obytná kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelní koutem se stolem, rohovou lavicí a židlemi. Dále samostatné WC, koupelna a jedna ložnice, ze které je možné vyjít vedlejším vchodem přímo na zatravněný dvorek. V patře jsou zbylé dva pokoje, koupelna a WC. Na přilehlé zahradě je dřevěné posezení pod přístřeškem, přenosný elektrický gril, zahradní dřevěný nábytek, součástí chalupy je také uzamykatelná kůlna pro kola i lyže a parkování až pro 3 auta je možné na odstavné ploše před objektem.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupa-utoma.cz/sumava

Ceník

rezervace / dotaz

7200 Kč / objekt / týden
1030 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Vlastní vybavená kuchyně s kuchyňskou linkou - dřez, myčka nádobí, lednice s mrazákem, sporák s sklo - keramickou varnou deskou s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice.
Soc. zařízení
Přízemí: samostatné WC s umyvadlem, koupelna - sprchový kout, 2x umyvadlo, 2x zrcadlo.
Podkroví: samostatné WC, koupelna - sprchový kout, 2x umyvadlo, zrcadlo, poličky, skříňka.
Topení
Centrální teplovodní vytápění elektro - kotlem je bezobslužné řízené prostorovými termostaty. Ohřev teplé užitkové vody je zajištěn elektrickým zásobníkem 200 litrů s přímotopným ohřevem.

Okolí a výlety

V blízkém okolí se nabízí selská stavení tzv. jihočeského selského baroka stavitele Jakuba Bursy nebo významné památky například zámek Kratochvíle, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Vimperk, klášter Zlatá Koruna nebo Lomec. Nejbližší koupaliště jsou přírodní koupaliště Vlachovo Březí (3 km), Husinecká přehrada (9 km), nové aquacentrum Prachatice (16 km), Křišťanovický rybník (25 km) a Lipno (50 km). Nadšenci zimních sportů ocení možnost běžkování a sjezdování v Nové Huti (24 km), Zadově - Churáňově (29 km) nebo Kvildě (36 km). Mezi další zajímavá místa v okolí patří město Prachatice s historickým centrem, zřícenina gotického hradu doby Dívčí kámen, zámek Vimperk (10 km) nebo hrad Strakonice (25 km).

Okolní chaty

Chata Buk

Buk
Max. 10 osob
4600 Kč/objekt/týden 7.4 km
Chata Buk

Rezervace / dotaz

např. 25.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě