Chalupa u Štefánků, Hlohovec

Adresa: Hlohovec, Dědina 50, okr. Břeclav, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Pálava, Podyjí, Vranov a Lednice
Nadm. výška: 180m
Kapacita: 11 osob, 3 pokoje
1x 3L a 2x 4L pokoj

Nově zrekonstruovaná chalupa u Štefánků se nachází v kouzelné malé vesničce Hlohovec, která leží uprostřed Lednicko - valtického areálu na jižní Moravě mezi Valticemi a Lednicí. Chalupa s kapacitou 8 - 11 osob s možností postýlky nabízí 3 ložnice, plně vybavenou kuchyňskou linku, společenskou místnost s rozkládací sedačkou a TV, dvě koupelny s WC a pračku. Na přilehlé oplocené zahradě je venkovní zastřešené posezení s grilem a otevřeným ohništěm, prostor na úschovnu kol i dětský koutek. Parkování je možné na pozemku objektu nebo před chalupou. Po domluvě je možné zajistit posezení ve vinném sklípku s řízenou degustací.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www chalupa-u-stefanku7.webnode.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
230 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavená kuchyňská linka, sklokeramický sporák, mikrovlná trouba, lednička s mrazákem a rychlovarná konvice.
Soc. zařízení
Koupelna č. 1: Sprchový kout, umyvadlo, wc, pračka.
Koupelna č. 2: Vana, umyvadlo, wc
Topení
Elektrické přímotopy

Okolí a výlety

V blízkém okolí se můžete zúčastnit Valtických vinných trhů, koštů, velkého letního chutnání vína pěšky i na kole, Hlohoveckých hodů, Dýňobranní nebo Burčáků. Dále stojí jistě za zmínku Lednicko-valtický areál, v jehož prostorách naleznete skleník, Minaret, Janův hrad, běžně zvaný Janohrad, který je umělou zřícenina hradu, dále letové ukázky dravců Zayferus nebo zámecké jízdárny. Pro nadšence zážitkové dovolené jsou připraveny vyhlídkové jízdy v kočárech po zámeckém parku, pravidelné plavby k Minaretu a Janohradu nebo vyhlídkové jízdy koňským spřežením k Janohradu.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 13.06.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.