Chalupa u Šimona, Vrbice

Adresa: Vrbice, Vrbice 215, okr. Břeclav
Kraj/Oblast: Jihomoravský kraj, Slovácko, Chřiby a Bílé Karpaty
Nadm. výška: 220m
Kapacita: 17 osob, 4 pokoje
3x 4L a 1x 5L pokoj

Chalupa u Šimona leží v obci Vrbice, v krásné krajině Jižní Moravy. Pro hosty jsou připraveny čtyři ložnice s kapacitou až sedmnáct lůžek. V přízemí chaty se nachází prostorná společenská místnost s rádiem a televizí a o tu správnou atmosféru se starají kachlová kamna. Pamatováno je i na nejmenší – je pro ně připraven dětský koutek. Kuchyň je umístěna samostatně a je plně vybavena vším potřebným (sklokeramická deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice). Dvě čtyřlůžkové ložnice jsou vybaveny sociálním zařízením a jsou umístěné v přízemí. Zbývající dvě – čtyřlůžková a pětilůžková - se nachází v patře a mají společnou koupelnu. Hostům je k dispozici rozlehlý zatravněný pozemek s dětským hřištěm, posezením s grilem a vinným sklípkem s řadou vín místních vinařů. Chalupa u Šimona je ideálním místem pro trávení rodinné dovolené – dny se dají využít k poznávání překrásné krajiny a večery k odpočinku v chladu vinného sklepa.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupausimona.cz

Ceník

rezervace / dotaz

19000 Kč / objekt / týden
2720 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, mrazák, rychlovarná konvice, mixér
Soc. zařízení
V přízemí má každá ložnice svoje soc. zařízení, v podkroví je jedna koupelna s WC pro dvě ložnice.
Topení
Vytápění chalupy a ohřev užitkové vody je zajištěn plynový kotlem. Ve společenské místnosti je možné přitápět ve stylových kachlových kamnech.

Okolí a výlety

hrad Janův Hrádek (13 km), zámek, Lednice (14 km), zámek Valtice (14 km), Nejdecký mlýn (14 km), zoo Hodonín (16 km), zámek Milotice (18 km), Dívčí hrady Pavlov (18 km)

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 25.04.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě