Chalupa u Šárnejch, Račov

Adresa: Račov, Račov 45, okr. Prachatice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 720m
Kapacita: 18 osob, 5 pokojů
1x 1L, 2x 3L a 2x 4L pokoj + 3x přistýlka

Nové ubytování v chalupě u Šárnejch se nachází v podhůří Šumavy u obce Račov na samotě necelých 10 km od města Vimperk v okrese Prachatice.
Celoroční ubytování s kapacitou 15 lůžek a možností 3 přistýlek nabízí v přízemí obývací pokoj s posezením a TV, spojenou jídelnu s plně vybavenou kuchyní a také WC. V patře se nachází 5 ložnic, velká koupelna a samostatné WC. V suterénu je místnost určená k aktivnímu odpočinku vybavená šipkami, stolním tenisem a společenskými hrami, WC a společenská místnost s kuchyňkou a výčepním zařízením. U chalupy je také venkovní posezení, hřiště na volejbal-nohejbal, venkovní gril. Ubytování je ideální pro rodiny nebo skupiny lidí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupausarnejch.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
200 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně je vybavena lednicí, el. sporákem el. troubou, myčkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, překapávačem, toustovačem a veškerým nádobím a náčiním.
Soc. zařízení
Objekt je vybaven jednou koupelnou s prostorným sprchovým koutem, pohodlnou vanou, dvěmi umyvadly s odkladným prostorem. WC je vedle koupelny extra.
Další WC se nachází v suterénu u společenské místnosti a třetí je ve vstupní části chalupy. Vš
Topení
Topení ústřední na tuhá paliva.

Okolí a výlety

Mezi zajímavá míst v okolí patří hrad Kašperk, město Vimperk, středověký mlýn Hoslovice, rozhledny Javorník či Boubín, Zadov, Nové Hutě a Kašperské Hory s typickou šumavskou scenérii a malebnou krajinou spjatou se zlatou hornickou historií. Nejbližší lyžování se nachází 11 km od chalupy: skiareál Zadov-Churáňov a v okolí je množství tras pro pěší, cyklisty i běžkaře, na své si přijdou také houbaři

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 18.08.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.