Chalupa U mamuta, Říčky

Adresa: Říčky, Říčky 82, okr. Rychnov nad Kněžnou, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 660m
Kapacita: 18 osob, 4 pokoje
2x 4L a 2x 5L pokoj

Chalupa U Mamuta je postavena v klidné obci Říčky, v centru chráněné krajinné oblasti orlických hor, 20 km od města Rychnov nad Kněžnou. 80 metrů od domu se nachází autobusová zastávka a ski - bus. Chalupa je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, relaxační pobyt, rodinné či jiné oslavy, školní výlety, firemní pobyty, zimní i letní rekreaci. Maximální kapacita ubytování je 18 osob. Je zde plně vybavená kuchyň, kachlová kamna, TV a SAT, wifi, sociální zařízení, sauna, pípa, vinotéka. Venku je k dispozici vyhřívaný bazén, ohniště s posezením, trampolína, pískoviště, houpačka se skluzavkou a parkoviště.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chaluparicky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

27930 Kč / objekt / týden
3990 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Spotřeba vody a elektrické energie se hradí dle skutečné spotřeby

Vybavení

Kuchyň
plně vybavená kuchyň (kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou, lednička, mikrovlnná trouba, myčka, konvice, toustovač)
Soc. zařízení
2x koupelna (sprchový kout + WC)
Topení
Elektrické přímotopy, ve společenské místnosti kachlová kamna s otopem.

Okolí a výlety

V zimě si můžete zalyžovat ve Skicentru Říčky v Orlických horách (1 km) nebo Ski centru Zdobnice (5 km). V létě můžete zhlédnout například Anenský vrch (4 km), pevnostní komplex z let 1936 - 1938 Hanička (4 km), raně barokní zámek Rokytnice v Orlických horách (5 km) nebo rozhlednu Velká Deštná (5 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.01.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.