Chalupa u Granátu, Janov nad Nisou

Adresa: Janov nad Nisou, Hrabětice, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 740m
Kapacita: 16 osob, 4 pokoje
4x 2L pokoje s možností 8 přistýlek
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chata u Granátu v obci Hraběti v malebné krajině Jizerských hor nabízí ubytování až pro šestnáct osob. Je ideální místem pro dovolenou rodinného typu případně pro skupinu přátel. Centrem budovy vystavěné v klasickém horském stylu, je světnice se stylovým nábytkem. Ta je rozdělena do dvou částí – části jídelní a části odpočinkové s krbem, sedačkou a TV s videorekordérem. Malá kuchyně je od světnice oddělena a je vybavena vším potřebným k vaření pro celé osazenstvo chaty. Součástí sociálního zařízení je, kromě WC, umyvadla a sprchového koutu, i sauna. Horní patro je vyhrazeno pro televizní místnost a čtyři ložnice (jedna je průchozí). Každá je vybavena manželským dvojlůžkem a s možností přistýlky. Chata je výhodným místem pro sporty všeho druhu, na své si přijdou sjezdoví lyžaři i běžkaři, zklamáni nebudou ani turisté.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.holiday.wz.cz/jh/hrabetice.htm

Ceník

rezervace / dotaz

12900 Kč / objekt / týden
1850 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyně vybavena vším potřebným pro pobyt max. 16 osob/jídelní i varné nádobí, příbory, mikrovlnka, kombinovaná se grilem a horkovzdušnou troubou, kávovar, rychlovarná konvice, remoska, termosky, lednice, mrazák atd.
Soc. zařízení
Za dveřmi z chodby se nalézá WC, umyvadlo, sprchový kout a sauna.
Topení
Vytápění je řešeno akumulačními kamny, el. přímotopy, olejovými radiátory, krbem a kamny na tuhá paliva (dřevo + ekobrikety).

Okolí a výlety

Ještěd, lyžařské středisko Severák-Hrabětice, Bedřichov, Jablonec nad Nisou, zámek Sychrov, Liberec (zoo, botanická zahrada, centrum Babylon), Frýdlant, Protržená přehrada, Tanvaldský špičák, Rozhledna Černá studnice

Okolní chaty

Penzion Hají

Janov nad Nisou
Max. 19 osob
53200 Kč/objekt/týden 1.1 km
Penzion Hají

Chalupa Severka

Janov nad Nisou
Max. 8 osob
15600 Kč/objekt/týden 1.2 km
Chalupa Severka

Chatka Johanna

Janov nad Nisou
Max. 4 osob
6950 Kč/objekt/týden 1.5 km
Chatka Johanna

Rezervace / dotaz

např. 31.01.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.