Chalupa U Buku, Tři Studně

Adresa: Tři Studně, okr. Žďár nad Sázavou, Trasa>
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 660m
Kapacita: 12 osob, 2 pokoje
1x 7L a 1x 5L apartmán

Chalupa U Buku se nachází v Českomoravské Vrchovině, v kraji s krásnou a čistou přírodou, se skalami, rybníky a hlubokými lesy v obci Tři Studně. Na pozemku jsou dvě chalupy a každá má dva luxusně zařízené apartmány, které jsou určeny pro 5 - 7 osob s vlastním vchodem a možností celoročního provozu. Součástí ubytování jsou dvě ložnice v podkroví, koupelna s WC + sprcha v přízemí, samostatné WC v podkroví, v přízemí pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, krbová kachlová kamna, sedací souprava,
centrální topení je zajištěno plynem. Parkování je možné u chat, celý areál je oplocen a na noc se zamyká. Pro letní rekreaci je připravena pergola s posezeníma venkovním grilem, pro děti dětský koutek s pískovištěm a umělým kopcem pro sáňkování. Chalupy jsou kompletně vybaveny jak pro rodiny s malými dětmi tak pro skupiny přátel.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.ubytovani-tristudne.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
350 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňský kout , který je plně vybavený ( lednice s mrazákem , sklokeramická deska a el. trouba , varná konvice , mikrovlnka , kompletní nádobí a veškeré potřeby na vaření )
Soc. zařízení
V přízemí je velká koupelna , která má 2 umyvadla , WC a sprchový kout. Druhé WC je samostatné a je v podkoví vedle ložnic.
Topení
Chalupa je vytápěna centrálně plynovým kotlem. V obývacím pokoji jsou krbová kamna na dřevo.

Okolí a výlety

Chalupa "U Buku" je výborným výchozím bodem pro pěší turistiku a cykloturistiku, vykoupat se můžete v několika nedalekých rybnících. V zimě je Novoměstsko centrem lyžování běžeckého i sjezdového. Běžecké tratě jsou udržovány strojově po celou sezónu a dosahují desítek kilometrů. Sjezdovka na Harusově kopci (5 km) je v provozu i ve večerních hodinách. V nedaleké Bystřici nad Pernštejnem je muzeum i koupaliště a v okolí jsou také zříceniny hradů Zubštejn, Aušperk, Pyšolec, Dalečín nebo Skály. Pro nadšence historických památek se v okolí nachází hrad Pernštejn nebo kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře u Žďáru nad Sázavou.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.