Chalupa Stržanov, Stržanov

Adresa: Stržanov, okr. Žďár nad Sázavou, Trasa>
Kraj/Oblast: kraj Vysočina, Vysočina
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 7 osob, 2 pokoje
2x 3L pokoj + přistýlka
Provoz měsíce:
X
X
X
X
5
6
7
8
9
10
X
X

Chalupa Stržanov leží v krásném a čistém prostředí Vysočiny, v CHKO oblasti Žďárské vrchy, v blízkosti největší vodní plochy regionu Velkého Dářka. Kapacita chalupy je maximálně 7 osob a součástí je obývací pokoj s TV a kachlovými kamny, dvě ložnice, samostatné WC, koupelna a vstupní chodba s komorou. V objektu je dále herna pro stolní tenis, stolní fotbal, šipky a další hry. Na zahradě je umístěna venkovní krytá terasa s pergolou a krbem, kuchyní, zahradním nábytkem, houpací lavicí a solární sprchou. Parkování v prostoru uzamykatelného dvora a před objektem. Ubytování je hodné především pro rodiny s dětmi (zahrada je plně oplocena), jelikož na chalupě naleznete bohatou nabídku sportovních a zábavních aktivit a her pro společné volné chvíle na zahradě i v chalupě – dráha pro minigolf, stolní tenis, šipky, kuželky, stolní fotbal, hřiště pro míčové hry, petangue, crocket, pískoviště, školní tabule a další.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupa-strzanov.cz

Ceník

rezervace / dotaz

12000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

cena závislá na termínu; od 12 tis. do 15 tis.Kč za objekt/týden;
dřevo zdarma, poplatek za psa 600 Kč; el. energie dle spotřeby, spojení termínů 5 % sleva; možnost fakturace pro příspěvek z FKSP,

Vybavení

Kuchyň
vaření ve vybavené kuchyni (el. sporák, konvice, toustovač, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem)
Soc. zařízení
koupelna 8m2,sprchový kout, bidet, samostatné WC, pisoár
Topení
kombinované: krbová vložka s teplovzdušnými rozvody, elektrická akumulační kamna, kuchyň - krbová kachlová kamna
Dětské hřištěInternet/WifiPes

stolní tenis, hřiště se sítí, koš na košíkovou, houpací síť, pískoviště, houpačka, tabule, kuželky

Okolí a výlety

Ubytování je výhodným místem pro pěší nebo cyklistické výpravy do chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. V docházkové vzdálenosti je volnočasový areál www.pilak.cz. V nedaleké Polničce naleznete přírodní dětský areál s atrakcemi a úzkorozchodnou železnicí a také tenisové kurty (www.vagon.cz) . Ve Žďáře nad Sázavou je vodní relaxační centrum a zámek nebo poutní kostel Zelená hora. Zajímavé je také westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, gotický hrad Pernštejn nebo skanzen Veselý kopec..

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 02.08.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.