Chalupa Sklenařice 13, Sklenařice

Adresa: Sklenařice , Sklenařice 13, okr. Semily, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 580m
Kapacita: 6 osob, 2 pokoje
2x 3L pokoj

V malebné horské obci Sklenařice se nachází klasicky pojatá stejnojmenná horská chata. Je určena až pro šest osob. Z tohoto důvodu je ideální zejména pro rodinné rekreace. V centrální světnici jsou stará poctivá kachlová kamna, starožitná skříň a televize se satelitem. V kuchyni je základní vybavení - elektrický sporák s troubou, lednici, kávovar a varná konvice. Koupelna je se sprchovým koutem, teplou vodou zajišťuje bojler. K zapůjčení je přenosný gril, pro děti jsou na zahradě houpací síť, houpačka a pískoviště. Parkovat je možné přímo u chaty, případně je umožněn pronájem garáže za příplatek. Chata je obyvatelná celoročně, dostatek zábavy i sportu je zaručen.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www sklenarice13.euweb.cz

Ceník

rezervace / dotaz

9200 Kč / objekt / týden
1320 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
obytná kuchyně s velkou rohovou lavicí, kompletem nádobí pro 8 osob, čtyřkolový elektrický sporák s troubou, lednice, kávovar, varná konvice
Soc. zařízení
KOUPELNA - velká koupelna se sprchovým koutem, 180 l boiler s teplou vodou, samostatné WC.
Topení
Místnosti jsou vytápěny elektrickými akumulačními kamny nočním /levnějším/ proudem 16 hodin denně. Pro atmosféru pravé krkonošské chalupy si můžete zatopit v kachlových kamnech. V ceně budete mít připraveno 2 x 10kg dřevěných briket a dřevo na podpal

Okolí a výlety

ski areál Kamenec (2 km), ski areál Paseky nad Vltavou (2 km), ski areál Šachty (3 km), Kořenov - Rejdice (5 km), rozhledna Štěpánka (5 km), lyžařský vlek U Čápa (5 km), ski areál Spartak Rokytnice nad Jizerou (7 km)

Okolní chaty

Chalupa U Jizery

Rokytnice nad Jizerou
Max. 16 osob
9400 Kč/objekt/týden 2.6 km
Chalupa U Jizery

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.