Chalupa pod Smrkem, Nové Město pod Smrkem

Adresa: Nové Město pod Smrkem, okr. Liberec, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 460m
Kapacita: 12 osob, 4 pokoje
1x 2L, 2x 3L a 1x 4L pokoje

Nově zrekonstruovaná chalupa pod Smrkem ležící v malebném horském městečku Nové Město pod Smrkem nabízí pro všechny svoje hosty luxusní ubytování. Celoročně se v chatě může ubytovat až dvanáct osob. V chalupě jsou dva třílůžkové pokoje a po jednom dvoulůžkovém a čtyřlůžkovém. Hostům jsou k dispozici dvě samostatně umístěná WC a dvě koupelny.(jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou). Ve vybavené kuchyni je připravené příjemné posezení určení k relaxaci, ale může posloužit i jako jídelní kout. Připravena je i velká LCD televize. Pobyt v luxusně zařízené rekonstruované chatě v Novém Městě pod Smrkem potěší určitě všechny lyžaře a běžkaře. Zklamáni však nebudou ani ti, kteří rádi tráví svůj čas na sluníčku v letní přírodě.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupapodsmrkem.cz

Ceník

rezervace / dotaz

14000 Kč / objekt / týden
2000 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyň
Soc. zařízení
Koupelna s vanou a WC a koupelna se sprchových koutem a WC.
Topení
Vytápění objektu je plynovým topením.

Okolí a výlety

kostel Svaté Kateřiny, rozhledna na hoře Smrk, štoly v Novém Městě pod Smrkem, Obří sud, hrad a zámek Frýdlant, Liberec (centrum Babylon, zoo, botanická zahrada), většrný mlýn v Jindřichovicích pod Smrkem, lázně Libverda, Protržená přehrada, ski areál Bedřichov

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.01.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.