Chalupa Paseky, Světlá pod Ještědem

Adresa: Světlá pod Ještědem, Hoření Paseky 48, okr. Liberec, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Lužické hory
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 14 osob, 2 pokoje
2x 4L pokoj

V klidném a atraktivním prostředí ještědského hřebenu leží chalupa Paseky. Poloroubená chalupa nabízí ubytování ve dvou objektech a leží v obci Hoření Paseky nedaleko Liberce.
První tzv. „červená chalupa“ umožňuje ubytovat až osm osob. Druhý je apartmán v samostatné menší chalupě – zde se může ubytovat až šest osob. Červená chalupa má v přízemí obývací pokoj, jídelnu a plně vybavenou kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, sporák, lednice, elektrická trouba), WC. V patře jsou dvě ložnice, každá pro čtyři osoby, koupelna s WC a sprchovým koutem. Kuchyně v samostatně stojícím apartmánu je vybavena podobně. V obývacím pokoji je televize se satelitem. Ložnice v patře jsou dvě, jedna dvoulůžková, jedna čtyřlůžková s dětskou postýlkou. Venku je možno využít příjemného posezení s grilem, dále houpačky, skluzavka, trampolína a pískoviště. Chalupa Paseky je ideálním místem pro trávení příjemné aktivní dovolené v Jizerských hor.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupy-paseky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

7000 Kč / objekt / týden
1000 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Chalupa má která je plně vybavená. Plynový sporák s pěti hořáky, el. vestavěná trouba, mikrovlná trouba, bar, lednice s mrazničkou, překapávač atd. Veškeré nadobí.
Soc. zařízení
V přízemí je jedno WC, které je umístěné přímo u vchodu tudíž když jste venku na zahradě nemusíte utíkat do patra. Koupelna je umístěná v patře. Součástí je sprch. kout a vana a taktéž WC.
Topení
Vytápění je na LTO. Nemusíte se o nic starat a z lyží se vrátíte do krásně vyhřáté chalupy.

Okolí a výlety

Ještěd, Liberec (centrum Babylon, zoo, botanická zahrada, kozí farma Pěnčín, sportovní areál (3 km), rekreačně sportovní areál Javorník (8 km), Bílé kameny (12 km), Frýdlant, Malá Skála

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.