Chalupa Póóóhoda, Dolní Údolí

Adresa: Dolní Údolí, okr. Jeseník, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 12 osob, 3 pokoje
1x 3L, 1x 4L a 1x 5L pokoje

Velmi atraktivní Chalupa Póóóhoda leží ve vzdálenosti 5 km od Zlatých hor a leží přímo v srdci chráněné krajinné oblasti. Je obklopena lesy, čistý vzduch a pramenitá voda jsou tak samozřejmostí. Nabízí ubytování pro 12 osob ve třech pokojích. Je ideálním místem pro ubytování několika rodin, která tráví společnou letní či zimní dovolenou. V přízemí chalupy se nachází jedna ložnice se třemi lůžky a dětskou postýlkou, v patře jsou dvě ložnice o čtyřech a pěti místech. Obývací pokoj je vybaven LCD televizí, satelitem, přehrávačem DVD a rádio, v kuchyni je sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, konvice. Soc. zařízení: Koupelna s rohovou vanou a sprchou, chata je vybavena též pračkou. Chalupa je obklopena rozlehlou zahradou s vyhřívaným bazénem, krytou terasou, krbem, grilem, dětskou houpačkou, trampolínou a pískovištěm. Chalupa je po rekonstrukci, zateplená – náklady na vytápění jsou tak minimální. Chalupa je ideální místem pro všechny milovníky sportování.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupa-pooohoda5.webnode.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

ceník na e-chalupy č.2762

Vybavení

Kuchyň
V kuchyňce je sporák se sklokeramickou deskou, el. trouba, mikr. trouba, lednice s mražákem, konvice, topinkovač, sendvičovač.
Soc. zařízení
V přízemí je koupelna s rohovou vanou a sprchou, dále samostatné WC. V 1.np WC s umyvadlem.
Topení
Krbovými kamny a elektrické - přímotopy a podlahové.

Okolí a výlety

Kromě bazénu přímo u chalupy se ve vzdálenosti 5 km nachází koupaliště Rejvíz, ve stejné vzdálenosti jsou i tenisové kurty. V blízkém okolí dva lyžařské vleky s nočním lyžováním. V blízkém okolí se nachází řadu turistických cílů – Mechové jezírko, vodopády Stříbrného potoka, kamenná rozhledna Biskupská kupa, poutní místo Panny Marie Pomocné, muzeum minerálů ve Zlatých horách a mnohá další zajímavá místa.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 01.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.