Chalupa na louce, Proruby

Adresa: Proruby, okr. Náchod, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Adršpach a Náchodsko
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 9 osob, 3 pokoje
1x 2L, 1x 3L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Chalupa na louce se nachází v obci Proruby. Je určena pro pobyty menších skupin návštěvníků, jako jsou rodiny s dětmi či skupiny přátel. Chalupa má společenskou místnost s kamny a vybavenou kuchyní (mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, myčka, lednice, mraznička, mixér, ...) . V podkroví jsou tři samostatné pokoje (ložnice) a dvě koupelny, jedna se sprchovým koutem a druhá s rohovou vanou, pračkou a dvěma umyvadlu. K dispozici je i menší ložnice pro děti s postýlkami a hračkami. Součástí je i herna se stolním fotbalem, šipkami i společenskými hrami. V okolí se nachází řada turistických cílů, kulturních i přírodních památek.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.proruby.cz/CZ/nalouce.php

Ceník

rezervace / dotaz

9500 Kč / objekt / týden
1360 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V přízemí je společnská místnost s kuchyní - také nadstandartní výbava (mikrovlná trouba, sklokeramická deska, horkovzdušá trouba, myčka, lednice, mraznička, mixér)
Soc. zařízení
V patře u ložnic jsou dvě koupelny. Jedna se sprchovým koutem, vstup pouze přes ložnici, druhá (velice prostorná. Vybavení: rohová vana, pračka, 2x umyvadlo, fén, sušící kout, přístupná z chodby.
V přízemí je pak samostatná toaleta a další spr
Topení
Elektrický kotel, podlahové topení a radiátory (regulace v každém pokoji)
Možnost topit dřevem v kamnech.

Okolí a výlety

Ratibořice, Kuks, Pevnost Josefov, Náchod), přírodní koupání ve vodní nádrži Rozkoš, aquapark Hradec Králové, lázně Velichovky, Kudowa Zdroj (Polsko)

Okolní chaty

Chata Vestec

Vestec
Max. 6 osob
9100 Kč/objekt/týden 6.4 km
Chata Vestec

Rezervace / dotaz

např. 31.01.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.