Chalupa Meziluky, Číměř

Adresa: Číměř, Číměř 51, okr. Jindřichův Hradec, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 540m
Kapacita: 10 osob, 4 pokoje
3x 2L a 1x 4L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

V krásné krajině Jindřichohradišťska se nachází chalupa Meziluky. Nabízí klidné a ničím nerušené pobyty až pro deset osob. Chalupa je nově zařízená, ale přitom ctí ducha tradic. Vařit lze ve vybavené kuchyni s elektrickým dvouplotýnkovým vařičem, lednicí, myčkou nádobí, varnou konvicí atd. Odpočívat mohou hosté se na velké, kachlové peci. Sociální zařízení se skládá z vany, sprchového koutu, umyvadla a WC. Nadstandardním vybavením je pračka. Přespat lze ve čtyřech samostatných ložnicích. Prostor k příjemnému posezení nabízí pergola s kamenným krbem. Chata je ideální pro rodinné pobyty. Chtěli jste vždy dopřát svým dětem pobyt na chatě obklopené přírodou? Pak jste na správném místě. Najdete zde přesně to, co hledáte: Čistý vzduch, krásnou přírodu i spoustu památek v blízkém okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.meziluky.cz

Ceník

rezervace / dotaz

13600 Kč / objekt / týden
1950 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňský kout je vybaven el. vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí, lednicí, el. remoskou, rychlovarnou konvicí, kompletním kuchyňským nádobím a jídelním servisem.
Soc. zařízení
V přízemí se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. Je zde umístěná pračka. V prvním patře je koupelna vybavená sprchovým koutem a WC.
Topení
Chalupa je vytápěna elektrickými olejovými radiátory. Světnice je navíc vytápěna pecí na dřevo.

Okolí a výlety

Slavonice, Maříž, Ladštejn, Třeboň, Jindřichův Hradec, Telč, Červená Lhota. Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Novohradské Hory

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.03.2023

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.