Chalupa Marie, Sobětice

Adresa: Sobětice, Sobětice 5 , okr. Klatovy
Kraj/Oblast: Plzeňský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 440m
Kapacita: 5 osob, 1 pokoje
1x 4L pokoj + přistýlka

Chalupa Marie se nachází v Soběticích, 1 km od Klatov a je ideální pro rodiny s dětmi. Její kapacita je 4-5 osob. Přízemí chalupy je bezbariérové a je zde nový, plně vybavený apartmán. K dispozici je velká oplocená zahrada, gril, venkovní posezení, basketbalový koš, volejbalová síť, v létě bazén, dětské pískoviště a prolézačky. V objektu je dále možné za příplatek půjčení kol. Okolí je ideální k houbaření, cykloturistice, pěší turistice a zimním sportům. 120 m od domu je dobrá restaurace v motorestu U Hrachů a několik restaurací a vináren se nachází v Klatovech.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www proxin.net/chalupa

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
260 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
kuchyňský kout s kuchyňskou linkou, el. sporákem, lednička, mikrovlnka, varná konvice, nádobí na vaření a stravování pro 5 osob
Soc. zařízení
koupelna s vanou, pračkou a wc, teplá a studená voda
Topení
ústřední topení a voda zdarma v rámci celé chalupy

Okolí a výlety

Ve vzdálenosti 12 km je možnost rybaření na soukromém rybníku, do 10 km jízda na koni, z historických památek můžete navštívit mumie v katakombách v Klatovech, vodní hrad Švihov, muzeum Křižíka v Plánici, muzeum historických motocyklů v Železné rudě, obrazárna a zříceniny hradu Klenová a v zimě pak SKI CENTRUM Kocourov (5 km), lyžařské centrum Železná Ruda nebo Kašperské hory.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 24.03.2018
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Vložte doplňující informace, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě