Chalupa Kůlna, Dolní Lysečiny

Adresa: Dolní Lysečiny, okr. Trutnov, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 660m
Kapacita: 10 osob, 4 pokoje
2x 2L a 2x 3L pokoj

Chalupa Kůlna se nachází v obci Dolní Lysečiny. Nabízí ubytování až pro deset osob ve dvou samostatných apartmánech.. Oba dva jsou plnohodnotně vybaveny a spojuje je pouze společná předsíň, která je vhodná k uskladnění lyží a dalšího sportovního vybavení. V každém apartmánu je vybavená kuchyň s elektrickou troubou, sklokeramickou varnou deskou, lednicí, elektrickou konvicí, myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. K dispozici je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. O správnou atmosféru se starají krbová kamna, pohodlný odpočinek nabízí prostorná sedačka. V okolí se nachází dostatek příležitostí k vyžití a to celoročně.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.kulna.eu

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
185 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
K dispozici je plně vybavená kuchyň s el. troubou, sklokeramickou deskou, kombinovanou chladničkou, myčkou, el. konvicí, mikrovlnnou troubou.
Soc. zařízení
Každý apartmán má svou koupelnu se sprchou a WC.
Topení
Celé přízemí je vybaveno podlahovým vytápěním. Topí se dřívím v krbových kamnech nebo elektřinou. Každý apartmán má vlastní elektroměr (přesné vyúčtování odebrané el.).

Okolí a výlety

Sněžka, Černá Hora, Horní Maršov, Mladé Buky, Jánské Lázně, Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Trutnov, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Adršpašsko-Teplické Skály

Okolní chaty

Chata Beata

Horní Albeřice
Max. 20 osob
7700 Kč/objekt/týden 1.9 km
Chata Beata

Chata Bajka

Žacléř
Max. 8 osob
8000 Kč/objekt/týden 5.5 km
Chata Bajka

Rezervace / dotaz

např. 01.03.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.