Chalupa Karlovka, Karlovice

Adresa: Karlovice, Karlovice 255, okr. Bruntál, Trasa>
Kraj/Oblast: Moravskoslezský kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 480m
Kapacita: 18 osob, 5 pokojů
4 ložnice se 4 lůžky, 1 ložnice se 2 lůžky, k dispozici na vyžádání dětská postýlka.

Chalupa Karlovka se nachází v okresu Bruntál, v klidné části obce Karlovice, která je obklopena zalesněnými vrcholky podhůří Hrubého Jeseníku. V okolí najdete nejvyhledávanější místa v Jeseníkách - nejvyšší hora Praděd, lázně Karlova Studánka, lázně Jeseník. Jsou zde ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty.
V přízemí chalupy se nachází 3 čtyřlůžkové pokoje, 2x koupelna se sociálním zařízením a automatickou pračkou, místnost s výčepním zařízením a stolním fotbálkem, kuchyně s prostornou jídelnou a obývací místností (dětská židlička, krbová kamna s rozvodem radiátorů do všech místností, TV, WIFI v celém objektu, sedací souprava, jídelní stůl, kuchyňská linka, lednice, mikrovlná trouba, varná konvice, sporák se sklokeramickou deskou, trouba). V 1.poschodí je 1 čtyřlůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj, který je průchozí a zároveň slouží jako herna pro děti. Jsou zde rovněž elektronické šipky. Garáž je možno využít jako úschovnu kol a lyží.
Vnější vybavení: Venkovní zastřešená pergola s krbem, polozapuštěný bazén o průměru 4,6 m s hloubkou 1,2 m, vyhřívaný tepelným čerpadlem a solární sprcha. Dále je zde trampolína, skluzavka s houpačkou, pískoviště, travnaté hřiště na badminton nebo volejbal, ohniště na opékání špekáčků a gril na dřevěné uhlí. V letních měsících je možno přespat na dvou lůžkách v zahradním domečku.Parkování pro 4 auta na pozemku.
K uvedeným cenám se připočítává skutečná spotřeba elektrické energie, dřevo do krbových kamen a poplatek obci dospělá osoba/den.
Do 7 dnů po provedení závazné rezervace, se zasílá 50% ceny na bankovní účet majitele. Zbývajících 50% se doplácí 3 týdny před příjezdem na bankovní účet. Příjezd: 14.30 hod. Odjezd: 10.30 hod. Úklid po ukončení provádí hosté sami. Při příjezdu se vybírá vratná kauce 3 000 Kč. Kauce se vrací, pokud je vše řádně uklizeno a nepoškozeno.Ložní prádlo a ručníky neposkytujeme, hosté si obstarají své.Mladistvým, bezdětným skupinám se chalupa nepronajímá.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.:

Ceník

rezervace / dotaz

16000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Mimosezóna: týdenní pronájem 16 000 Kč.
Letní sezóna: cena 22 000 Kč, 3.7.2021 - 28.8.2021,pouze týdenní pronájmy od soboty do soboty.
Víkend: cena 5 500 Kč, každý další den navíc 2 100 Kč.
Vánoce: minimální počet nocí: 4,cena 12 000 Kč, každý další den navíc 2 100 Kč.
Jarní prázdniny: cena 16 000 Kč, 3.2.2020 - 15.3.2020,týdenní pronájmy od soboty do soboty.
Velikonoce: čtvrtek - pondělí 10 000Kč, každý další den navíc 2 100 Kč.

Vybavení

Kuchyň
Na chalupě je možnost vlastního stravování ve vybavené kuchyni nebo v několika restauracích v blízkém okolí. 100 m od chalupy se nachází Pekárna s každodenní otevírací dobou a čerstvým výborným pečivem.
Soc. zařízení
V chalupě se nachází 2 koupelny, každá s vanou a WC.
Topení
Vytápění je elektrické s nízkým tarifem a krbovými kamny s rozvody radiátorů do všech místností.
BazénDětské hřištěInternet/WifiTV

Okolí a výlety

Na chalupě si můžete zahrát elektronické šipky, stolní fotbálek, ping pong a různé společenské hry. Zahrada poskytuje řadu možností pro venkovní zábavu: badminton, volejbal atd. V obci se nachází minigolf, tenisové kurty, obchod potraviny, řada restauračních zařízení, pošta, vlaková a autobusová zastávka. V blízkém okolí se nachází několik lyžařských vleků a běžkařských tratí. V jarním a letním období je zde možnost využít turistické a cykloturistické trasy.
Výlety: lázně Karlova Studánka, Praděd, vodopády Bíle Opavy, lázně Jeseník, Rejvíz, Dlouhé Stráně atd.

Okolní chaty

Chata Andělka

Andělská Hora
Max. 12 osob
13000 Kč/objekt/týden 6.7 km
Chata Andělka

Rezervace / dotaz

např. 27.09.2020
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.