Chalupa Josefův Důl, Josefův Důl

Adresa: Josefův Důl, okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Jizerské hory
Nadm. výška: 680m
Kapacita: 7 osob, 3 pokoje
2x 2L a 1x 3L pokoj

V Josefově Dole – Antonínově leží příjemná poloroubená horská chata, v které se může ubytovat až sedm osob. Příjemné a klidné večery strávíte v obývací místnosti s krbovými kamny. Obývací místnost je prvním místem, kde lze přespat, neboť zde najdete také pohodlnou pohovku. Na obývací místnost navazuje kuchyně s veškerým vybavením – sporák, trouba, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a velká lednice s mrazákem. V přízemí se též nachází koupelna se sprchovým koutem (s masážní podložkou) a WC. Druhá koupelna je umístěna v prvním patře objektu společně s třemi ložnicemi. Jedna je třílůžková a dvě dvoulůžkové. Vytápění v objektu je možné krbovými kamny, elektrickým kotlem, v koupelnách je ještě navíc topení v podlaze. Chalupa v Josefově Dole je příjemným místem k trávení dovolené v přírodě. Výborně také poslouží jako východiště pro výlety za poznáváním turistických krás Jeseníků.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupa.wu.cz

Ceník

rezervace / dotaz

10500 Kč / objekt / týden
1800 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Plně vybavená kuchyň,sklokeramická varná deska s pečící troubou,mikrovlnka,myčka na nádobí,velká lednice s mrazícím prostorem.
Soc. zařízení
koupelna se sprchovým koutem a WC
Topení
krbová kamna ,elektrokotel,koupelny mají podlahové vytápění

Okolí a výlety

vodní nádrž Josefův Důl, vodní nádrž Souš, Protržená přehrada, přírodní rezervace Jedlový důl, oblast lidové architektury Peklo, vodopády říčky Jedlové, rozhledna Slovanka

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 11.08.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.