Chalupa Jezzinka, Příchovice u Kořenova

Adresa: Příchovice u Kořenova, Kořenov 1260
okr. Jablonec nad Nisou, Trasa>
Kraj/Oblast: Liberecký kraj, Krkonoše
Nadm. výška: 640m
Kapacita: 15 osob, 4 pokoje
3x 4L a 1x 3L pokoje

Chata Jezzinka leží přímo na hranici Krkonošského národního parku v horské obci Kořenov. Chalupa celoročně nabízí ubytování až pro 15 osob a vždy se pronajímá jako celek. V chalupě jsou čtyři prostorné oddělené ložnice. V patře i přízemí se nachází koupelna se sprchou, umyvadlem a WC. Kuchyň je zcela nová, výborně vybavená (sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, lednice. V jídelně je k dispozici velký jídelní stůl. Voda je v chatě čerpána z vlastní naprosto nezávadné studně. Společenská místnost je zařízena pro vaše maximální pohodlní, nachází se zde sedací souprava, kulečníkový stůl, krb a kamna, fotbálek, stolní hry. V suterénu je kulečníkový stůl na pool, stolní tenis a sauna s vlastní koupelnou. Vytápění je zajištěno krbem nebo kamny. Parkování pro pět aut je zajištěno přímo u chaty. Do chaty Jezzinka se určitě budou rádi vracet nejen lyžaři, ale i milovníci přírody a klidné relaxace na čerstvém vzduchu.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.jezzinka.cz

Ceník

rezervace / dotaz

10000 Kč / objekt / týden
1430 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyně (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, el. trouba, varná konvice, lednice, kávovar, mixér, odšťavňovač a další kuchyňské spotřebiče a nádobí)
Soc. zařízení
V přízemí i patře se nachází koupelna se sprchou a WC. V přízemí je koupelna zcela nová (2013), včetně podlahového topení. V suterénu je přímo u sauny rovněž sprcha a WC.
Topení
Ve společenské místnosti jsou kamna na dřevo a el. infrapanely, v koupelnách topné žebříky (v dolní i podlahové topení), v ostatních místnostech el. přímotopy nebo akumulační kamna. Suterén je nevytápěný.

Okolí a výlety

Vleky: Mýtiny, Bavorák, Lesní chata, Jizerský kopec, Pod Štěpánkou, Příchovice, Harrachov, Rejdice, Paseky, Tipy na výlet: Štěpánka, osada Jizerka, ozubnicová železnice, Mumlavské vodopády, Harrachov, Jablonec nad Nisou, Liberec

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 24.08.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.