Chalupa Janov, Janov

Adresa: Janov, okr. Rychnov nad Kněžnou, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 10 osob, 3 pokoje
1x 2L a 1x 4L pokoj + 4x přistýlka

Chalupa Janov stojí v romantickém prostředí uprostřed lesů Orlických hor. Ubytování je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo dovolenou s přáteli. Kapacita roubenky je1 - 10 osob po třech ložnicích. K dispozici je 3 x ložnice s manželskou postelí, 1 x pokoj se čtyřmi samostatnými lůžky, 3 přistýlky, 2 x WC, 2 x sprchový kout, 2 x umyvadlo, 1 masážní rohová vana, pračka, úložný prostor, úložný prostor, plně vybavená kuchyň, světnice atd. Můžete se svézt terénním vojenským veteránem, na zahradě je pro Vás k dispozici houpačka, 300 - 400 m daleko je koupaliště, 1 km od chalupy je lyžařský vlek a přímo u domu se nachází cyklostezka.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupa-janov.cz/cs

Ceník

rezervace / dotaz

6000 Kč / objekt / týden
860 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyňská linka s plynovým sporákem a elektrickou troubou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, lednicí s mražákem včetně veškerého kuchyňského nádobí a potřeb, jídelní stůl + 4 židle.
Soc. zařízení
2x WC, 2x sprchová kout, 2x umyvadlo, 1x masážní rohová vana (2x samostatný bojler)
Topení
Krbová kamna, přímotopy, tepelný deštník ( hořák pod kterým se sedí - na vyžádání )

Okolí a výlety

Roubenka je ideálním místem pro podnikání výletů do okolí. Navštívit můžete například tvrz Skutina (3 km), Skicentrum Deštné (7 km), zámek Nové Město nad Metují (9 km), pevnost Dobrošov (9 km), rozhlednu Velká Deštná (10 km), rozhlednu Dobrošov (10 km) nebo rozhlednu u Skuhrova nad Bělou (11 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.