Chalupa Horní Skorošice, Horní Skorošice

Adresa: Horní Skorošice, okr. Jeseník, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 380m
Kapacita: 8 osob, 4 pokoje
3x 2L pokoje + 2x přistýlka
Provoz měsíce:
X
X
X
X
5
6
7
8
9
X
X
X

Chalupa se nachází patnáct kilometrů od města Jeseník v malé obci Skorošice v Rychlebských horách. Je ideálním místem zejména pro milovníky horské cykloturistiky a samozřejmě také pěší turistiky. Dům je po celkové rekonstrukci. Je možné ubytovat 6-8 osob. Přízemí chalupy zabírá kuchyně (plynová varná deska, lednice, mikrovlnka, teplá a studená voda, varná konvice), společenská místnost a koupelna s WC. V patře naleznete jednu ložnici s dvojlůžkem, další postelí s přistýlkou, malý pokojík se dvěma lůžky a další pokojík s dvojlůžkem. Součástí patra je i podesta s posezením. Oplocená zahrada nabízí široké příjemné posezení pod velkou krytou pergolou s grilem Weber. V okolí je řada turistických zajímavostí, možnosti koupání i muzea. Na své si tak přijdou jak ti, kteří relaxují sportem, tak ti relaxující poznáváním.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.chalupa-horni-skorosice.cz

Ceník

rezervace / dotaz

10000 Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

V prázdninovou sezonu pronajímáme pouze celou chalupu na týdenní pobyty.
Mimo sezonu jsou možné i víkendové pobyty za cenu 4.000,- Kč/víkend.

Vybavení

Kuchyň
vybavená kuchyň (linka s dřezem, plynovou varnou deskou, plně vybavená nádobím, rychlovaná konvice, mikrovlnka, lednice s mražákem, domácí čepovací zařízení na pivo na požádání k dispozici)
Soc. zařízení
v přízemí koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC, další samostatné WC s umyvadélkem
Topení
Každý pokoj vybaven elektickými přímotopy ecoflex, pokoj v přízemí a chodba v přízemí vybavená krbovými kamny na dřevo nebo dřevěné brikety.
Internet/WifiTV

velká zastřešená pergola, zahradní gril

Okolí a výlety

Vodopády Stříbrného potoka, Muzeum Skorošice, Kostel Sv. Martina, Zatopený lom Vaněk, přírodní koupaliště v Žulové - Transgranit, venkovní koupaliště ve Velké Kraši a v Javorníku, zámek Jánský vrch v Javorníku, Tančírna v Račím údolí, Rychlebské stezky v Černé Vodě

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 06.12.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.