Chalupa Dorner, Sedloňov

Adresa: Sedloňov, okr. Rychnov nad Kněžnou, Trasa>
Kraj/Oblast: Královéhradecký kraj, Orlické hory a podorlicko
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 22 osob, 5 pokojů
3x 4L a 2x 5L pokoj
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Rekreační chalupa Dorner je postavena v horní části obce Sedloňov v Orlických horách. Je situovaná v krásné přírodě chráněné krajinné oblasti Orlických hor. Chalupa je vhodným místem pro různé rodinné i firemní akce. Celková kapacita ubytování je 22 míst. Najdete zde vše, co byste mohli během svého zdejšího pobytu potřebovat: sociální zařízení, plně vybavená kuchyň, TV, společenská místnost s TV, SAT, samostatná stylová koliba s kapacitou 30 osob a možností grilování, opékání a uzení a minibar se stáčecím zařízením a wifi. U chalupy je hřiště na nohejbal, mini fotbal a volejbal, vyhřívaný bazén, ohniště, pískoviště, houpačky a stolní tenis.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupa-dorner.cz

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
150 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
plně vybavený kuchyňský kout
Soc. zařízení
Vlastní sociální zařízení v každém pokoji (sprchový kout). V původní chalupě 2 koupelny: jedna s vanou a WC a jeden sprchový kout s WC.
Topení
Automatické - plynové. Případně ve stylové chalupě kachlovými kamny.

Okolí a výlety

Zdejší lokalita je vhodná pro dětské zimní pobyty, lyžaře, běžkaře, turisty a cykloturisty. Navštívit můžete například tvrz Skutina (4 km), Skicentrum Deštné (4 km), rozhlednu Velká Deštná (6 km), Ski centrum Zdobnice (12 km), pevnost Dobrošov (12 km), rozhlednu u Skuhrova (12 km) nebo rozhlednu Dobrošov (13 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 08.10.2022

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.