Chalupa Betlém, Hlinsko

Adresa: Hlinsko, okr. Chrudim, Trasa>
Kraj/Oblast: Pardubický kraj, Východní Čechy
Nadm. výška: 600m
Kapacita: 10 osob, 4 pokoje
1x 2L a 2x 3L pokoj + 2x přistýlka v obýv. pokoji

Chalupa Betlém se nachází ve středu městské památkové rezervace města Hlinska v Čechách. Jedná se o novou roubenku s lůžkovou kapacitou 10 osob. Dům je kromě krbu vytápěn ústředním topením na plyn. V přízemí penzionu je předsíň se schodištěm, 1 ložnice, samostatné WC, elektrická sauna (pro 4 osoby) se sprchovým koutem a obývací světnice, v níž se nachází krb, plně vybavená kuchyně, jídelna a bar. Ve všech ložnicích i v obývací světnici je satelitní TV s DVD přehrávačem a přístup k Internetu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna + WC). Pro sezení v zeleni za domem je k dispozici zahradní nábytek. Parkování pro vozidla je přímo u chalupy. Penzion slouží rekreaci a odpočinku a podmanivé prostředí historických roubenek vytváří neopakovatelnou kulisu pro klidný pobyt s nabídkou všech vymožeností komfortu bydlení včetně pobytu s malými dětmi.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.chalupabetlem.cz

Ceník

rezervace / dotaz

13000 Kč / objekt / týden
1860 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
Kuchyň - součást světnice - vybavena mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí, toasterem, ledničkou, myčkou nádobí a sklokeramickou varnou deskou s odsavačem
Soc. zařízení
V každé ložnici sprcha/WC, ke světnici WC s umyvadlem, k sauně sprcha.
Topení
Dům je kromě krbu vytápěn teplovodním ústředním topením na plyn.

Okolí a výlety

Přímo u objektu se nachází cukrárna s kavárnou, ve vzdálenosti 50 metrů je restaurace „Hospoda u sv. Huberta“ s možností objednání snídaní, do 100 metrů od chaloupky je pekárna, prodejna potravin, prodejna ovoce a zeleniny, lékárna a drogerie. 5 km od chalupy je skanzen Veselý Kopec (Soubor lidových staveb Vysočina), dále lomy na koupání a potápění - Srní, Trhová Kamenice, venkovní koupaliště Skuteč a okolí láká na turistické stezky a cyklostezky, houbaření a rybaření. V zimním období je možnost sjezdové lyžování ve Skiklubu Hlinsko (1 km).

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 20.07.2019
např. 2x dospělí,2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě     
Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.