Blanský les- Šumava, Chvalšiny

Adresa: Chvalšiny, Chvalšiny 197, okr. Český Krumlov, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Jižní Čechy a Česká Kanada
Nadm. výška: 780m
Kapacita: 5 osob, 2 pokoje
1x 4L pokoj + přistýlka v kuchyni
Provoz měsíce:
1
2
3
X
5
X
X
8
9
10
11
12

Chalupa Lipno - Šumava se nachází v chráněné krajině Blanský les u obce Chvalsiny- Jihočeském kraji, 1 km od obce Chvalšiny, kde je veškerá občanská vybavenost. Kapacita chalupy je 4 osoby s možností celoročního ubytování a k dispozici je jedna ložnice, společenská místnost s krbovými kamny a TV, kompletně vybavená kuchyně s jídelním stolem, koupelna s WC a můžete se zde ubytovat i se svým domácím mazlíčkem. Na přilehlé neoplocené zahradě je venkovní posezení. Chalupa je postavena na samotě v bezprostřední blízkosti lesa, čímž poskytuje absolutní soukromí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: 00420 www www.lipnohynek.com

Ceník

rezervace / dotaz

1500 Kč / objekt / týden
650 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
ledníce,mikr.trouba,chorkovzdušná trouba,varná konvice,dvouplotýnkový el.vařič
Soc. zařízení
WC,sprchový kout.Vše je možno vytápět el.přímotopem. Další vybavení-gril na dřevěné uhlí,pinpongový stůl,ohniště-dřeva dostatek v okolí chalupy
Topení
kamna na dřevo

Okolí a výlety

Nedaleko chaty (9 km) je nádherné město Český Krumlov, jehož středověké centrum je městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve 20 km vzdálené Lipenské přehradě je možnost koupání avšak pouze 2 minuty od chalupy se nachází místní rybník. Nejbližší sjezdovky pro milovníky zimních sportů jsou: Rohy (2 km) a Kramolín (20 km). Okolní příroda láká především houbaře, cyklo a pěší turisty.

Okolní chaty

Chata Lipno

Horní Planá
Max. 6 osob
9000 Kč/objekt/týden 5.4 km
Chata Lipno

Rezervace / dotaz

např. 30.11.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.