Apartmány pod Stožcem, Stožec

Adresa: Stožec, Dobrá 35, okr. Prachatice, Trasa>
Kraj/Oblast: Jihočeský kraj, Šumava a Lipno
Nadm. výška: 760m
Kapacita: 24 osob, 8 pokojů
4x 3L a 2x 4L pokoj + 4x přistýlka

Apartmány Pod Stožcem nabízí ubytování v obci Dobrá u Stožce, v malebné šumavské přírodě. Je ideální k rodinné dovolené, firemním školením či pořádání školních srazů. Kapacita ubytování je 24 osob, k dispozici jsou 4 nové, plně vybavené apartmány s kachlovými kamny, kulečníkem a Wifi připojením. Venku je stylové posezení, gril a ohniště. Přímo v obci Dobrá jsou dochované tyrolské roubené domy, okolí je výborné pro cyklistiku, turistiku a zimní sporty. Z dalších možností rekreace v okolí je možné jmenovat houbaření, rybolov, koupání a myslivost. Objekt je ideálním místem pro podnikání výletů do okolí.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.sumavaubytovani.eu

Ceník

rezervace / dotaz

  - - Kč / objekt / týden
  - - Kč / objekt / den
300 Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
V podkroví je kuchyň, 2 x kuchyňská linka, 1 x vestavěná trouba, 2 x vestavěná varná deska, stoly židle, TV, rychlovarné konvice, nádobí atd.
V přízemí je společenská místnost, opět s plně vybavenou kychyňskou linkou, lednicí, tři velké selské
Soc. zařízení
Každý apartmán má svojí koupelnu. Počet koupelen 4.Koupelna je obložena ve stylu bambus. Vybavení sprchový kout, WC, umyvadlo, velké zrcadlo.
Topení
Všechny pokoje jsou vytápěny ustředním topením. Ve společenské místnosti jsou navíc krbová kachlová kamna.

Okolí a výlety

Nejvyhledávanějšími místy jsou Český Krumlov, Lipno, Hrad Kunžvart, hrad Zlaté stezky, hrad Hus, Boubínský prales, Libín, Schwarzenberský plavební kanál, nejvýše položené ledovcové jezero na Šumavě Plešné jezero, Medvědí stezka a Stožecká kaple.

Okolní chaty

Rezervace / dotaz

např. 23.09.2021
např. 2x dospělí, 2x dítě
Zpráva:

(Upřesněte vaše požadavky, vložte další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.