Apartmány Agatha, Rejhotice

Adresa: Rejhotice, Rejhotice 203, okr. Šumperk, Trasa>
Kraj/Oblast: Olomoucký kraj, Jeseníky
Nadm. výška: 500m
Kapacita: 22 osob, 6 pokojů
2 apartmány, každý 1x 4L, 1x 3L a 1x 2L pokoje + 2x přistýlka
Provoz měsíce:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Dům v klidné obci Loučná nad Desnou je určen všem, kteří hledají klidné ubytování se sportovním vyžitím v blízkém i vzdálenějším okolí. Skládá se ze dvou apartmánů, v každém z nich může přepsat až 11 lidí. Každý apartmán je tvořen třemi ložnicemi (1 x 4 lůžková, 1 x 3 lůžková s rozkládací soupravou pro dvě osoby, 1 x 2 lůžková). Dále je v apartmánu jídelna, plně vybavená kuchyně, WC, koupelna se sprchovým koutem a televize. K dispozici je i velká zahrada s posezením, dětský koutek s houpačkami, pískovištěm a trampolínou. V suterénu domů se nachází posezení pro 20 osob s vybaveným barem a krbovými kamny. Apartmány také nabízejí parkovací místa až pro šest automobilů. Apartmány jsou ideálním místem pro pobyty větších skupin – několika rodin, firemních rekreací a zájezdů.

Kontakt

Tel.: 00420 Tel.: www www.koutyubytovani.cz

Ceník

rezervace / dotaz

19600 Kč / objekt / týden
2800 Kč / objekt / den
  - - Kč / osobu / den

Vybavení

Kuchyň
2x plně vybavená kuchyň
Soc. zařízení
2x koupelna, 2x WC
Topení
Plynové topení

Okolí a výlety

V zimě široké možnosti lyžování, termální krytý bazén ve Velkých Losinách, plavecký bazén v Šumperku, v blízkosti ubytování sauna, posilovna, solárium. V letních měsících řada zajímavých turistických cílů – hrady (Bouzov, Sovinec, Pomezí), jeskyně (Na Pomezí, rezervace Rejvíz), papírna a lázně Velké Losiny, lázně Jeseník, vodní elektrárna Dlouhé stráně.

Okolní chaty

Chata Diana

Kouty nad Desnou
Max. 22 osob
20900 Kč/objekt/týden 3.1 km
Chata Diana

Rezervace / dotaz

např. 30.05.2023
Na jméno:
Počet osob:

  např. 2x dospělí, 2x dítě
Váš email:
Zpráva:
(Upřesněte vaše požadavky, další otázky na ubytování, vhodné vložit váš telefon)
 Kontrolní číslo    Kontrolní kód poslat kopii sobě Rezervace přímo u majitele a bez provize. Odesláním souhlasím se zasláním obsahu na email.